Stanowisko:
Referent
Miejsce pracy:
Przedszkole nr 43 "U Krecika Szybownika" w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2018-01-31 12:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

 Dyrektor Przedszkola nr 43 „U Krecika Szybownika”

 w Bydgoszczy

OGŁASZA NABÓR KANDYDATÓW NA STANOWISKO – REFERENT

Wymiar etatu : 0,5 etatu na czas określony, z możliwością późniejszego zatrudnienia na czas nieokreślony.

Adres jednostki:

Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika”

ul. J. Przybory 8

85-791 Bydgoszcz

Tel.52 3447115

I. Wymagania związane ze stanowiskiem:

1) obywatelstwo polskie,

2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,

3) niekaralność (nie był/a skazany/a prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe),

4) kwalifikacje do zajmowania stanowiska (preferowane wykształcenie ekonomiczne),

5) wykształcenie minimum średnie,

6) biegła obsługa komputera, obowiązkowo programów Microsoft Word i Microsoft Excel Wymagania dodatkowe:

1) doświadczenie zawodowe,

2) umiejętność współpracy, kreatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność,

3) odpowiedzialność za poprawną realizację zadań (dokładność, terminowość, sumienność),

II. Zakres zadań i obowiązków:

1. Kontrola faktur, rejestr i odsyłanie do Bydgoskiego Biura Finansów Oświaty.

2. Wprowadzanie i zatwierdzanie faktur pod względem merytorycznym, przekazywanie do BBFO w systemie elektronicznego obiegu dokumentów Altar ECM.

3. Przekazywanie do BBFO listy nadgodzin nauczycieli.

4. Prowadzenie rejestru zwolnień lekarskich i przekazywanie do BBFO.

5. Prowadzenie kartotek obecności pracowników.

6. Przygotowywanie i kontrola list obecności pracowników.

7. Prowadzenie wszystkich spraw i dokumentacji Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

8. Śledzenie zadań na Oświatowej Platformie Informatycznej /„Opium”/ Urzędu Miasta. Przygotowywanie wskazanych przez dyrektora informacji.

9. Obsługa Systemu Informacji Oświatowej - wprowadzanie do SIO kwartalnych danych finansowych z BBFO.

10. Przygotowywanie rocznej deklaracji na podatek od nieruchomości.

11. Prowadzenie ksiąg inwentarzowych majątku trwałego, pozostałych środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych.

12. Sporządzanie protokołów likwidacji wyposażenia i przekazywanie kserokopii protokołu do BBFO.

13. Przesyłanie do BBFO raz na kwartał wartości mienia.

14. Organizowanie z dyrektorem zamówień publicznych do 30.000 euro.

III. Wymagane dokumenty:

1. Życiorys – CV

2. List motywacyjny,

3. Kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość

4. Kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,

5. Kopie dokumentów potwierdzających inne kwalifikacje zawodowe bądź    umiejętności,

6. Kopie świadectw pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej

7. Oświadczenie kandydata, o nie karalności i o pełnej zdolności do czynności   prawnych,

8. Oświadczenie - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami).

IV. Termin i miejsce składanych dokumentów.

Wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie Przedszkola nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy terminie:

 do 31.01.2018 r. do godz. 12.00 z dopiskiem na kopercie:

NABÓR NA STANOWISKO REFERENT

  1. Rozmowy z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone po analizie dostarczonych dokumentów. Wybrani Kandydaci zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.
  2. Oferty złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.
  3. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do akt osobowych.
  4. Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone lub zwrócone na wniosek zainteresowanego, w terminie 14 dni od zakończenia rekrutacji.

Informację wytworzył:
Iwona Olejnik
Data wytworzenia:
2018-01-25
Odpowiedzialny:
Wprowadził do BIP:
Małgorzata Gałowicz
Data publikacji w BIP:
2018-01-25 17:58:44
Liczba odsłon:
2557