Stanowisko:
Starsza Woźna
Miejsce pracy:
Przedszkole nr 59 Bydgoszcz
Termin składania dokumentów:
2018-02-16 11:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

DYREKTOR Przedszkola Nr 59 w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko starsza woźna

I. Przedmiot naboru:

1. Stanowisko: starsza woźna.

2. Miejsce wykonywania pracy: Przedszkole Nr 59, 85- 708 Bydgoszcz, ul. Braniewska 8,

tel. 52 361 64 06

3. Forma i rodzaj zatrudnienia: umowa na trzymiesięczny okres próbny, od 26 lutego 2018 r.

4. Wymiar etatu: cały etat.

II. Do składania oferty może przystąpić osoba, która spełnia poniższe wymagania.

1. Wymagania niezbędne:

1) Posiada obywatelstwo polskie,

2) Wykształcenie zawodowe ( preferowane jest wykształcenie średnie).

3) Pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

4) Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ( kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe).

5) Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku starszej woźnej.

2. Wymagania dodatkowe:

1) Wysoka kultura osobista,

2) Umiejętność pracy w zespole,

3) Dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność.

III. Zakres obowiązków na stanowisku starsza woźna

1. Codzienne utrzymywanie w czystości sali i innych pomieszczeń przydzielonych do sprzątania,

2. Dbałość o sprzęt i zabawki w sali,

3. Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie,

4. Podawanie dzieciom posiłków,

5. Rozkładanie i składanie leżaków,

6. Wspieranie nauczyciela w zakresie opieki i bezpieczeństwa dzieci,

7. Przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem dzieci w przedszkolu oraz podczas pobytu poza placówką,

8. Dyżurowanie w szatni zgodnie z ustalonym harmonogramem,

9. Przestrzeganie przepisów bhp, ppoż oraz dyscypliny pracy,

10. Przestrzeganie zasad współżycia społecznego,

11. Wykonywanie innych, powierzonych przez dyrektora czynności wynikających z organizacji pracy przedszkola.

IV. Wymagane dokumenty:

1. List motywacyjny.

2. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej.

3. Poświadczona kserokopia dokumentu potwierdzającego obywatelstwo polskie.

4. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

5. Kserokopie świadectw pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia,

6. Oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw  publicznych.

7. Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z

2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko

starszej woźnej.

V. Termin i miejsce składania ofert

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem:

„Nabór na stanowisko starsza woźna w Przedszkolu Nr 59 w Bydgoszczy” w terminie do

16 lutego 2018 roku, do godziny 11:00 (decyduje data i godzina wpływu) na adres:

Przedszkole Nr 59, ul.Braniewska 8 , 85- 708 Bydgoszcz.

Dokumenty złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

VI. Informacje dodatkowe:

Rozmowy z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone po analizie dostarczonych dokumentów.

Wybrani Kandydaci zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji zostaną dołączone do jego akt osobowych.

Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone.

Informację wytworzył:
Elżbieta Jagodzińska
Data wytworzenia:
2018-02-05
Odpowiedzialny:
Magdalena Olędzka
Data publikacji w BIP:
2018-02-04 23:58:56
Liczba odsłon:
2202