Stanowisko:
POMOC NAUCZYCIELA
Miejsce pracy:
PRZEDSZKOLE NR 66 W BYDGOSZCZY
Termin składania dokumentów:
2017-10-27 14:08
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

Dyrektor Przedszkola nr 66 w Bydgoszczy

ogłasza nabór na wolne stanowisko:

1.       Adres jednostki:

Przedszkole nr 66

ul. G. Zapolskiej 16

85 – 149 Bydgoszcz

2.       Wymiar zatrudnienia:

Wymiar zatrudnienia:  ½ ETATU

3.       Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę na czas określony od 01. 11. 2017 do 31.08.2018

4.       Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

a)       spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku

                    ( kandydat po wyłonieniu zostanie skierowany na badania lekarskie)

b)       posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi

c)       posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta w pełni z praw publicznych,

d)       nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie,

e)       nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub skarbowe

f)        legitymuje się wysoką kulturą osobistą,

g)       potrafi współpracować w zespole.

5.       Zakres zadań:

a)       pomoc nauczycielowi w realizacji zadań wychowawczo-dydaktycznych określonych przez nauczyciela - udział we wszystkich zajęciach z dziećmi na terenie przedszkola i podczas zajęć poza placówką

b) sprawowanie opieki na dziećmi uczęszczającymi do przedszkola w tym realizacja czynności higienicznych i porządkowych,

c) dbanie o ład i porządek powierzonych pomieszczeń,

d) estetyczne i higieniczne podawanie posiłków do stołu, nakrywanie naczyń i sprzątanie po posiłkach

e) kulturalne i zgodne z zasadami współżycia społecznego kontaktowanie się z dziećmi, ich rodzicami, innymi pracownikami przedszkola oraz osobami obcymi przebywającymi na terenie placówki,

6.       Wymagane dokumenty:

a)       list motywacyjny i CV ( mile widziane referencje )

b)       kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

c)       dokumenty potwierdzające wykształcenie

d)       kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość (dowodu osobistego),

h)       Oświadczenie kandydata o posiadanym obywatelstwie polskim,

i)         Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,

j)         Oświadczenie kandydata, iż nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

k)       Oświadczenie kandydata, iż wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) w celu przeprowadzenia naboru na ww. stanowisko.

7.       Termin i miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy dostarczyć do Przedszkola nr 66, ul. G. Zapolskiej 16 w Bydgoszczy, w zamkniętych kopertach wraz z dopiskiem

„Nabór na stanowisko – pomoc nauczyciela”

w terminie do 27 października 2017 r. do godziny 12.00.

Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu lub będą niekompletne - nie będą rozpatrywane.

O zakwalifikowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do akt osobowych. Dokumenty pozostałych osób zostaną zniszczone komisyjnie.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej.

Informację wytworzył:
Agnieszka Przybyła
Data wytworzenia:
2017-10-16
Odpowiedzialny:
Alina Nejman
Data publikacji w BIP:
2017-10-16 14:11:34
Liczba odsłon:
963