Stanowisko:
starszy woźny
Miejsce pracy:
Przedszkole nr 80 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2018-06-05 15:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 80 „KRÓLESTWO MACIUSIA” W BYDGOSZCZY OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO

STARSZEGO WOŹNEGO (STARSZEJ WOŹNEJ)

Miejsce pracy: Przedszkole nr 80 „Królestwo Maciusia”  Bydgoszcz

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Wymiar etatu: 1/1 etatu

I. Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:
1. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku  starszego woźnego (starszej woźnej).

2. Posiada wykształcenie co najmniej gimnazjalne.
3. Posiada obywatelstwo polskie.
4. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.
5. Nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.
6. Nie był karany i nie toczy się przeciwko niemu postępowanie skarbowe.
7. Nie był karany karą dyscyplinarną oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.
8. Jest dyspozycyjny, odpowiedzialny oraz sumienny i dokładny.

9. Sumiennie i dokładnie wykonuje powierzone obowiązki.

Wymagania dodatkowe:

  1. Ma dobre podejście do dzieci w wieku przedszkolnym
  2. Wykazuje umiejętność pracy w grupie
  3. Szybko reaguje w sytuacji zagrożenia
  4. Wykazuje umiejętność organizacji czasu pracy

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku starszego woźnego:

  1. Prace porządkowe związane z utrzymaniem w czystości pomieszczeń.
  2. Organizacja posiłków dla dzieci oraz mycie naczyń.
  3. Opieka nad dziećmi, pomoc przy organizacji zajęć.
  4. Przestrzeganie zasad  bhp i p.poż.
  5. Wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora przedszkola.

Wymagane dokumenty:

1. CV,
2. List motywacyjny z  opisem przebiegu pracy zawodowej.
3. Kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość, obywatelstwo polskie.
4. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje, uprawnienia i umiejętności.
5. Kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej.
6. Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.
7. Oświadczenie, że kandydat nie był karany karą dyscyplinarną oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.
8. Oświadczenie kandydata, że nie był karany i nie toczy się przeciwko niemu postępowanie skarbowe.
9. Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.
10. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm. ) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko starszego woźnego (starszej woźnej) .

IV. Inne informacje:
1. O zakwalifikowaniu się na rozmowę, kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.
2. Aplikacje, które wpłyną po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.
V. Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem:

 „Nabór na stanowisko starszego woźnego”  w terminie do 05.06.2018 r. do godz.15.00

w sekretariacie lub przesłać na adres:
Przedszkole nr 80 „Królestwo Maciusia”

Ul. Pomorska 80
85-051 Bydgoszcz

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego akt osobowych.
Dokumenty pozostałych osób będą zniszczone komisyjnie lub zwrócone na wniosek zainteresowanych w terminie 14 dni od dnia zakończenia. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej.

  • Załączniki
  • wynik naboru
    rozmiar: 12 kB
    Informację wytworzył:
    Irena Serlikowska
    Data wytworzenia:
    2018-07-12
    Data publikacji w BIP:
    2018-07-12 09:09:45
    Liczba pobrań:
    284
Data wytworzenia:
2018-05-21
Odpowiedzialny:
Data publikacji w BIP:
2018-05-21 19:47:05
Liczba odsłon:
1782