Stanowisko:
Nauczyciel - dietetyk
Szkoła Podstawowa nr 31 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2018-06-25 15:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 31 z Oddziałami Sportowymi
i Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy
ogłasza nabór na stanowisko nauczyciela-dietetyka

Miejsce pracy: Szkła Podstawowa  nr 31w Bydgoszczy, ul. Karłowicza 2

Stanowisko: nauczyciel-dietetyk

Forma i rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony od 01.09.2018r. do 31.08.2019r.

Wymiar etatu: 5/18

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe w zakresie żywienia lub dietetyki klinicznej,
  • wykształcenie w kierunku dietetyki dzieci i młodzieży,
  • przygotowanie pedagogiczne

Zakres zadań na stanowisku:

  • prowadzenie zajęć dla uczniów w zakresie zdrowego trybu życia i żywienia,
  • przeprowadzanie cyklicznych pomiarów antropometrycznych oraz składu ciała,
  • objęcie opieką w w/w zakresie uczniów-zawodników dyscyplin sportowych trenowanych w szkole oraz nie uprawiających sportu.

Wymagane dokumenty:

  1. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej.
  2. Lst motywacyjny.
  3. Kserokopia dowodu osobistego.
  4. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje do zajmowania
    stanowiska nauczyciela-dietetyka.
  5. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie przygotowania pedagogicznego.
  6. Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z art. 13
    Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie
    ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego
    przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik
    Urzędowy UE PL) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko nauczyciela-dietetyka.
  7. Oświadczenie o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do wykonywania czynności prawnych
    oraz korzystaniu w pełni z praw publicznych.
  8. Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz, że nie toczy się
    przeciwko niemu postępowanie karne.

 Informacje dodatkowe:

  • o terminie obrad Komisji Kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie,
  • oferty złożone po terminie lub niekompletne, nie będą rozpatrywane,
  • wyniki naboru zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.bip.oswiata.bydgoszcz.pl

      Oferty należy składać do dnia 25 czerwca 2018r. do godziny 15:00 w sekretariacie
Szkoły Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy, ul. Karłowicza 2 lub przesłać listownie na adres szkoły.
Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem
kandydata oraz dopiskiem „Nabór na stanowisko  nauczyciela-dietetyka” – decyduje data i godzina
wpływu dokumentów do sekretariatu szkoły.

DOKUMENTY KANDYDATÓW NIEZAKWALIFIKOWANYCH ZOSTANĄ KOMISYJNIE ZNISZCZONE.

Wynik naboru:

Na stanowisko nauczyciel - dietetyk wybrano Panią Rozalię Graul. Kandydatka spełniła wymagania zawarte w ogłoszeniu.

Informację wytworzył:
mgr Aleksandra Kuś
Data wytworzenia:
2018-06-18
Wprowadził do BIP:
Marzena Marynowska
Data publikacji w BIP:
2018-06-18 09:22:34
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2018-06-26 12:49:05
Liczba odsłon:
920