Strona główna
Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy

Nabór do pracy

Stanowisko:
księgowa
Miejsce pracy:
Szkoła Podstwaowa nr 37
Termin składania dokumentów:
2016-09-30 15:00
Status naboru:
nie dokonano wyboru

OGŁOSZENIE  O NABORZE NA  STANOWISKO KSIĘGOWEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 37 W BYDGOSZCZY
       Dyrektor Szkoły Podstawowej ogłasza nabór na stanowisko:
          -  księgowej  - pełen etat
          - umowa od   01 października  do końca grudnia 2016 r.
I. Kandydat powinien spełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem:
1) niezbędne:
   a) wykształcenie wyższe magisterskie ,wyższe lub średnie o kierunku  ekonomia, rachunkowość
   b) znajomość programu  VULCAN, Księgowość, Płace, Inwentarz
   c) obywatelstwo polskie,
   d) posiada  pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
   e) nie była karana za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne,
 2) dodatkowe:
    a) doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
    b) obsługa komputera i urządzeń biurowych,
    c) rzetelność, sumienność, terminowość, odpowiedzialność,
    d) zdolności organizacyjne, umiejętności współpracy,
 II. Główny zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmuje między innymi :
1.       Obsługa Rachunku Dochodów Oświatowych
2.       Prowadzenie ksiąg inwentarzowych
3.       Księgowanie wyciągów i raportów kasowych
4.       Przygotowywanie przelewów w systemie bankowym
5.       Rozliczanie z kontrahentami
6.       Sporządzanie sprawozdań Rb – 34S, Rb -28S
III. Oczekujemy na Państwa pisemne zgłoszenia zawierające:
      a) list motywacyjny,
      b) życiorys,
      c) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
      d) kwestionariusz osobowy
      e) oświadczenie kandydata, że nie był  karalny  i o pełnej zdolności do czynności prawnych,
      f) kserokopię dowodu osobistego,
      g) oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z póź.zm.) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko księgowej.
     h) oświadczenie o zdolności do pracy na wymaganym stanowisku.
 IV. Inne informacje:

1.       Oferty, które wpłyną do szkoły po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.
2.       Z kandydatem wyłonionym w drodze naboru zostanie zawarta umowa na okres próbny.
3.       Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać osobiście  w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem  i nazwiskiem  kandydata w  sekretariacie szkoły lub przesłać pocztą na adres:
SZKOŁA PODSTWOWA NR 37, ul. GDAŃSKA 122, 85-021 Bydgoszcz
w terminie do dnia 30.09.2016 r.  do godz.1500  z dopiskiem na kopercie
„ Nabór na stanowisko księgowej” o zachowaniu terminu decyduje  data wpływu
 do Szkoły Podstawowej nr 37.

4.       Telefonicznie  skontaktujemy się z wybranymi osobami, z którymi przeprowadzimy rozmowę kwalifikacyjną ,
5.       Informacja o wynikach rekrutacji zostanie opublikowana na stronie BIP po wyłonieniu kandydata.

6.       Dokumenty kandydatów  nie zakwalifikowanych na w/w stanowisko zostaną komisyjnie zniszczone lub  zwracane na wniosek zainteresowanych w terminie 14 dni od dnia zakończenia rekrutacji.

Informację wytworzył:
Mirosław Zajdler
Data wytworzenia:
2016-09-23
Wprowadził do BIP:
Beata Szymańska
Data publikacji w BIP:
2016-09-23 20:10:50
Modyfikował:
Marek Dobucki
Data ostatniej modyfikacji:
2020-12-05 20:00:32
Liczba odsłon:
926