Stanowisko:
pomoc kuchenna
Miejsce pracy:
Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2018-03-28 12:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

DYREKTOR SZKOLY PODSTAWOWEJ NR 56 OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO POMOCY KUCHENNEJ

1. Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieobecności pracownika, nie dłużej jednak niż

                                                         do 2018-08-31.

2.  Wymiar zatrudnienia: ½ etatu.

3. Wymagania niezbędne:

     - wykształcenie co najmniej zawodowe

     - doświadczenie zawodowe na stanowisku pomocy kuchennej lub podobnym stanowisku.

4. Wymagania dodatkowe:

    - sumienność, dokładność, punktualność

    - umiejętność pracy w zespole.

 5. Zakres obowiązków:

    - przyjmowanie obiadów przywożonych z innej szkoły

    - wydawanie w godzinach od 13.20 do 14.00 posiłków uczniom i pracownikom szkoły

      z zachowaniem higieny

    - dbałość o stan wykorzystania sprzętu, urządzeń i naczyń

    - utrzymanie czystości w kuchni, pomieszczeniach pomocniczych oraz stołówce

    - przestrzeganie dyscypliny pracy, procedur i instrukcji HACAP

    - przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych

    - wykonywanie innych poleceń dyrektora szkoły wynikających z organizacji pracy szkoły.

 6. Wymagane dokumenty:

    - CV, list motywacyjny

    - kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość

    - kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje

    - kserokopie świadectw pracy potwierdzających przebieg pracy zawodowej

    -  oświadczenie kandydata na stanowisko pomocy kuchennej o niekaralności

    - oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz

      korzystania z praw publicznych

    - oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

      na potrzeby niezbędne w procesie rekrutacji na stanowisko pomocy kuchennej

     ( ustawa z 29.08. 1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U z 2002r.NR 101, poz. 926, z

      z póź. zmianami)

     - oświadczenie kandydata o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy

       na stanowisku pomoc kuchenna.

7. Termin i miejsce składania dokumentów:

 - wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły przy ulicy Bośniackiej 3

   w godzinach od 8.00 do 14.00 , w terminie do 28.03.2018r do godziny 11.00

 - dokumenty, które wpłyną po upływie wskazanego terminu nie będą rozpatrywane

 - o zakwalifikowaniu się na rozmowę, wybrani kandydaci zostaną poinformowani

   telefonicznie.

8. Informacje dodatkowe:

 - dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem

   kandydata wraz z nr telefonu oraz dopiskiem „NABÓR NA STANOWISKO

   POMOCY KUCHENNEJ”

 - oferty osób, które nie zakwalifikują się na stanowisko objęte naborem można będzie

   odbierać w sekretariacie szkoły, w terminie 14 dni od 28.03.2018r.

 - po upływie tego terminu dokumenty zostaną komisyjnie  zniszczone.

  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Magdalena Baranowska
    Data wytworzenia:
    2018-03-14
    Wprowadził do BIP:
    Katarzyna Chylińska
    Data publikacji w BIP:
    2018-03-14 10:26:06
    Liczba pobrań:
    273
Data wytworzenia:
2018-03-14
Liczba odsłon:
1763