Stanowisko:
starszy rzemieślnik: elektryk
Miejsce pracy:
Zespół Szkół Budowlanych im. J. Gagarina w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2018-08-06 14:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowiska: starszy rzemieślnik: elektryk

Adres jednostki:

Zespół Szkół Budowlanych

ul. Pestalozziego 18, 85-095 Bydgoszcz

I. Wymiar zatrudnienia – ½ etatu

umowa naokres próbny z możliwością późniejszego zatrudnienia na czas nieokreślony.

II. Wymagania związane ze stanowiskiem:

Niezbędne:

a) posiadanie uprawnień elektrycznych,

c) wykształcenie zawodowe,

d) obywatelstwo polskie,

e) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych,

f) niekaralność,

g) dyspozycyjność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność,

h) stan zdrowia pozwalający na wykonywanie prac na stanowisku elektryka.

2. Dodatkowe:

a) wysoki poziom kultury osobistej,

b) łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

c) umiejętność pracy w zespole,

d) brak nałogów.

III. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku  - starszy rzemieślnik: elektryk

a) dozorowanie budynku i terenu należącego do szkoły i codzienne sprawdzanie stanu technicznego  oświetlenia oraz urządzeń i instalacji elektrycznych,

b) niezwłoczne zabezpieczanie: wszelkich stwierdzonych uszkodzeń lub dewastacji instalacji elektrycznych, awarii i usterek instalacji elektrycznych, nieprawidłowości w zakresie zapewnienia  bezpieczeństwa uczniom i pracownikom szkoły,

  c) wykonywanie bieżących konserwacji oraz napraw sprzętów i urządzeń elektrycznych
 zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, w tym:

   -  naprawa sprzętu elektrycznego,

   -  naprawa oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,

   -  wymiana instalacji elektrycznej,

d) prowadzenie magazynu materiałów i narzędzi, dbałość o ich właściwą eksploatację
i konserwację,

e) wspomaganie nauczycieli przy organizowaniu uroczystości i imprez szkolnych w zakresie

    oświetlenia i nagłośnienia,

f) inne zadania zlecone przez przełożonego.

IV. Wymagane dokumenty:

a) CV - życiorys,

b) List motywacyjny,

c) Kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,

d) Kopia dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej,

c) Oświadczenie o niekaralności,

d) Kopie dokumentów potwierdzających inne kwalifikacje zawodowe bądź umiejętności,

f) Oświadczenie - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą
z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami).

V. Termin i miejsce składania dokumentów:

- wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły (pokój nr 8) w Zespole Szkół Budowlanych, ul. Pestalozziego 18 w godzinach 8:00 -14:00 do 6 sierpnia 2018r.

- dokumenty po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane,

- dokumenty należy złożyć w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na stanowisko starszy rzemieślnik: elektryk’’.

- oferty osób, które nie zakwalifikują się na stanowisko zostaną komisyjnie zniszczone.

O terminie przeprowadzenia ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej oraz o wynikach rekrutacji placówka powiadomi telefonicznie.

Wynik naboru:

Wybrany kandydat: Zygmunt Musiałowski

Wybrany kandydat spelnia wymagania wyszczeg6lnione w ogtoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej w/w wykazal się dużą znajomościq zagadnień merytorycznych zwiazanych z wykonywaniem zadań na stanowisku starszy rzemieślnik-elektryk.

W ocenie komisji konkursowej w/w rokuje prawidłowe wykonywanie obowiązków służbowych na stanowisku Starszy rzemieślnik-elektryk.

Informację wytworzył:
Magdalena Popielewska
Data wytworzenia:
2018-07-19
Odpowiedzialny:
Wprowadził do BIP:
Beata Polasik
Data publikacji w BIP:
2018-07-19 13:12:17
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2018-10-04 08:39:43
Liczba odsłon:
445