Stanowisko:
Rzemieślnik
Miejsce pracy:
Bursy nr 1 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2020-09-17 09:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

Dyrektor Bursy nr 1 w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko: rzemieślnika

I. Adres jednostki

Bursa nr 1 im. Małgorzaty Szułczyńskiej

ul. Bartosza Głowackiego 37

85-717 Bydgoszcz

II. Stanowisko: rzemieślnik

III. Wymiar zatrudnienia, czas trwania umowy: Umowa o pracę

Wymiar etatu: cały etat

IV. Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

1. Niezbędne:

a) wykształcenie co najmniej zawodowe,

b) obywatelstwo polskie,

c) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych,

d) niekaralność,

e) umiejętności i doświadczenie w wykonywaniu prac ogólno-remontowych.

2. Dodatkowe:

a) dyspozycyjność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność,

b) łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole

V. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a) przestrzeganie przepisów regulaminu pracy, bhp, przeciwpożarowych, o ochronie tajemnicy państwowej i służbowej, o ochronie danych osobowych,

b) prowadzenie codziennej kontroli stanu technicznego budynku i niezwłoczne zgłaszanie dyrektorowi bursy o stwierdzonych usterkach lub awariach wymagających specjalistycznej naprawy,

c) konserwowanie i wykonywanie wymiany zużytego sprzętu oświetleniowego,

d) systematyczne wykonywanie bieżącej konserwacji i naprawy mebli w bursie oraz innego wyposażenia,

e) wykonywanie prac remontowych niewymagających specjalistycznego sprzętu i przygotowania fachowego, zlecanych przez dyrektora,

f) dokonywanie zakupów materiałów niezbędnych do wykonania prac konserwacyjno-naprawczych po uprzednim uzgodnieniu z dyrektorem bursy,

g) dbanie o wyposażenie warsztatu i utrzymywanie w nim należytego porządku,

h) wykonywanie prac ogrodniczych na terenie wokół budynku,  koszenie trawy, grabienie liści, przycinanie krzewów, podlewanie, usuwanie śniegu,

i) udzielanie pomocy przy pracach wymagających większej siły fizycznej,

j) wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb placówki, a zleconych przez dyrektora.

VI. Oferty osób powinny zawierać następujące dokumenty:

List motywacyjny.

CV z opisem przebiegu pracy zawodowej.

Kwestionariusz osobowy .

Kserokopie świadectw potwierdzających kwalifikacje, dodatkowe uprawnienia, umiejętności.

Kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej.

Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.

Oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.

Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku rzemieślnika

Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 10 maj  2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. , poz. 1000) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko rzemieślnik.

VII. Informacje dodatkowe:

O zakwalifikowaniu się na rozmowę kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.bip.oswiata.pl

Oferty złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do akt osobowych.

Dokumenty pozostałych kandydatów będzie można odebrać w sekretariacie Bursy nr 1, w terminie do 14 dni od daty zakończenia procesu rekrutacji, w przeciwnym razie zostaną zniszczone komisyjnie.

VIII. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na stanowisko rzemieślnika " osobiście w sekretariacie Bursy nr 1 ul. Bartosza Głowackiego 37; Bydgoszcz 85- 717 lub pocztą w terminie do 31 lipca 2020r. do godziny 9.00.

Informację wytworzył:
Maria Konarzewska
Data wytworzenia:
2020-06-24
Odpowiedzialny:
Justyna Meller
Data publikacji w BIP:
2020-06-24 07:58:11
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2020-09-03 17:53:32
Liczba odsłon:
990