Stanowisko:
referent
Miejsce pracy:
Gimnazjum nr 28 85-529 Bydgoszcz ul. Żeglarska 67
Termin składania dokumentów:
2016-12-09 14:00
Status naboru:
nie dokonano wyboru

Dyrektor Gimnazjum nr 28 w Bydgoszczy
ogłasza nabór na stanowisko referenta

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas 1 roku
Wymiar zatrudnienia: 1 etat
1. Wymagania niezbędne:
a) posiada obywatelstwo polskie,
b) ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw
    publicznych,
c) posiada kwalifikacje do zajmowania tego stanowiska oraz spełnia poniższe warunki:
        - posiada wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne,
        - nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne  przestępstwo ścigane
          z oskarżenia publicznego lub umyślne
              przestępstwo skarbowe,
       d) zna obsługę programów: Vulcan, SIO
2. Wymagania dodatkowe:
1)    umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność;
2)    poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (terminowość, sumienność, dokładność);
3)    łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista.
3. Zakres zadań i obowiązków:
1) znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i instrukcji w zakresie realizacji zadań i obowiązków służbowych,
2) naliczanie i prowadzenie dokumentacji związanej z wynagrodzeniami  pracowniczymi zgodnie z
   obowiązującymi przepisami w tym zakresie,
3) sporządzanie i wysyłanie deklaracji PFRON, GUS,
4) prowadzenie ksiąg inwentarzowych,
5) sporządzanie i ewidencjonowanie umów wynajmu Sali gimnastycznej,
6) obsługa ZFŚS,
7) obsługa stypendiów szkolnych.
4. Wymagane dokumenty:
1) Życiorys (CV)
2) Podanie o pracę.
3) Kopie świadectw pracy.
4) Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje.
5) Kopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.
6) Oświadczenie, że kandydat nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia
    publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
7) Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie szkoły:
Gimnazjum nr 28
ul. Żeglarska 67, 85-529 Bydgoszcz (sekretariat)
do 09.12.2016 r. w godzinach 08:00 do 14:00
w zamkniętych kopertach z dopiskiem: „Referent”.
Osoby spełniające wymogi formalne zostaną powiadomione o terminie rozmowy
kwalifikacyjnej telefonicznie. Aplikacje, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.
Życiorys (CV) powinien być podpisany i opatrzony klauzulą: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami).
Pracodawca zastrzega sobie unieważnienie oferty pracy  bez podawania przyczyn.

Informację wytworzył:
Andrzej Galant
Data wytworzenia:
2016-11-23
Wprowadził do BIP:
Renata Sukiennik
Data publikacji w BIP:
2016-11-24 06:30:00
Liczba odsłon:
1912