Strona główna
Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy

Nabór do pracy

Stanowisko:
Pracownik administracyjny
Miejsce pracy:
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2021-10-01 11:06
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

Dyrektor III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko pracownika administracyjnego Muzeum Kanału Bydgoskiego.

Nazwa stanowiska: pracownik administracyjny
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Praca od 11.10.2021

1. Opis stanowiska:

  • doradzanie osobom zainteresowanym zwiedzaniem oraz informowanie ich o walorach i atrakcjach turystycznych Kanału Bydgoskiego oraz miasta,
  • informowanie o świadczonych usługach w Centrum (np. lekcjach muzealnych, warsztatach, spływach kajakowych, bazie lokalowej, a także kulturalno-rozrywkowej),
  • wypożyczanie kajaków i sprzęt wodny,
  • udostępnianie przewodników, map, katalogów,
  • gromadzenie odpowiednich informacji bieżąca ich aktualizacja, w tym na stronie internetowej, profilu fb,
  • kontaktowanie się i współpraca z obiektami na szlaku TeH2O, z przewodnikami turystycznymi,
  • podawanie informacji turystom bezpośrednio w portierni, a także przez telefon i za pośrednictwem poczty elektronicznej,
  • prowadzenie bazy rezerwacji zajęć, pomieszczeń,
  • doradzanie w wyborze usługi turystycznej, sprzedaż usług turystycznych, gadżetów, pamiątek itp.,
  • nadawanie i odbieranie poczty,
  • prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • w zakresie administrowania budynkiem odpowiedzialność za:
    • stan techniczny budynku oraz porządek w budynkach i wokół nich,
    • zabezpieczenie obiektów przed włamaniem i dewastacją,
    • zabezpieczenie przeciwpożarowe budynków oraz wyposażenie ich w sprzęt p.poż.,
    • przekazywanie składników majątkowych osobom materialnie odpowiedzialnym,
    • zgłaszanie potrzeb okresowych przeglądów i ocen stanu technicznego budynków, zlecanie remontów i napraw,
    • zgłaszanie potrzeb usunięcia awarii urządzeń wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych itp.

2. Wymagania:

  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe/administracja/promocja dziedzictwa kulturowego i pokrewne lub/i staż pracy w na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie historią regionu
  • znajomość co najmniej jednego języka obcego na poziomie B2 lub wyższym (najlepiej angielski lub niemiecki)
  • komunikatywność
  • doskonała umiejętność obsługi pakietu Office
  • odpowiedzialność
  • umiejętność w pracy w zespole
  • kreatywność
  • terminowość
  • dyspozycyjność – dyżury merytoryczne oraz obecność na imprezach weekendowych
  • umiejętność organizowania pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

3. wymagane dokumenty:

  • List motywacyjny CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
  • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • Kserokopie/skany świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej,
  • Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne lub dyscyplinarne,
  • Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poźn. zm.) w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko pracownik administracyjny

4. Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty należy złożyć w sekretariacie III Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy do dnia 01 października 2021 r. do godz. 12.00 lub na adres e-mail: muzeum@kanalbydgoski.pl.

Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane.

Oferty osób, które nie zakwalifikują się na stanowisko zostaną komisyjnie zniszczone.

Informację wytworzył:
Grażyna Dziedzic
Data wytworzenia:
2021-09-24
Odpowiedzialny:
Tomasz Izajasz
Wprowadził do BIP:
Data publikacji w BIP:
2021-09-24 11:18:43
Liczba odsłon:
1433