Stanowisko:
woźny szkolny
V Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2024-08-31 08:18
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego
  w Bydgoszczy

ogłasza nabór na stanowisko

WOŹNY SZKOLNY

Umowa o pracę na ½ etatu.

  1. Wymagania niezbędne:

1)     wykształcenie minimum zawodowe,

2)     pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

3)     niekaralność,

4)     umiejętność pracy w zespole,

5)     wysoki poziom kultury osobistej,

6)     dyspozycyjność i odpowiedzialność,

7)     stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww. stanowisku.

2.     Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

1)     Podstawowe obowiązki woźnego szkolnego,

2)     Wydawanie i odbiór kluczy osobom upoważnionym.

3)     Dokonywanie obchodu budynku.

4)     Otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej.

5)     Wykonywanie prac porządkowych wokół budynku.

6)     Wykonywanie napraw sprzętu szkolnego.

7)     Wykonywanie drobnych prac remontowych.

8)     Wykonywanie innych prac wynikających z potrzeb, zleconych przez przełożonego.

  1. 4.     Wymagane dokumenty:

1)     Życiorys (CV)

2)     Podanie o pracę.

3)     Kopie świadectw pracy.

4)     Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie.

5)     Oświadczenie, że kandydat nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane
z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

6)     Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych.

7)     Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego
ww. stanowiska.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w siedzibie szkoły:

V Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego ul. Szarych Szeregów 4a, 85-829 Bydgoszcz (sekretariat)
lub pocztą e -  mailową lo05@edu.bydgoszcz.pl

Osoby spełniające wymogi formalne zostaną powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie.

Informację wytworzył:
Leszek Siekierski
Data wytworzenia:
2024-07-23
Odpowiedzialny:
Data publikacji w BIP:
2024-07-23 11:10:50
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2024-08-05 08:18:58
Liczba odsłon:
540