Stanowisko:
Informatyk
Miejsce pracy:
Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2023-09-25 09:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy

ogłasza nabór na wolne stanowisko
INFORMATYK

1.      Adres jednostki:

Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy, ul. Jana III Sobieskiego 10, 85-060 Bydgoszcz, tel. 52 322 29 05.

2.      Wymiar etatu: 1 etat.

3.      Zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmuje przede wszystkim:

a)      montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych,

b)      tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie danymi,

c)      projektowanie lokalnych sieci komputerowych i administrowanie sieciami,

d)      aktualizacja oprogramowania,

e)      prowadzenie prac serwisowych,

f)       implementacja procesów biznesowych w oprogramowanie obiegu dokumentów,

g)      nadzór nad implementacją procesów robotyzacji czynności,

h)      udział we wdrażaniu rozwiązań informatycznych w Miejskim Ośrodku Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy,

i)       szkolenia użytkowników,

j)       realizowanie zadań administratora systemów informatycznych (ASI).

4.      Kandydat powinien spełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem:

a)      niezbędne:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • co najmniej 3- letnim staż pracy,
  • kwalifikacje do zajmowania stanowiska, na które prowadzony jest nabór,
  • doświadczenia zawodowe w środowisku oświatowym,
  • znajomość:

                 - ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, ustawy o ochronie danych osobowych,

                 - programów MS Office,

                 - języka angielskiego w zakresie umiejętności czytania dokumentacji informatycznej i technicznej,

  • obywatelstwo polskie,

a także mieć pełną zdolność do czynności prawnych, korzystać z pełni praw publicznych, nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz cieszyć się nieposzlakowaną opinią;

b)     dodatkowe:

  • znajomość zagadnień związanych z obiegiem dokumentów, JRWA, modelowaniem procesów biznesowych,
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność przekazywania wiedzy, nastawienie na cel.

5.      Warunki pracy na danym stanowisku:

a) liczne kontakty telefoniczne i bezpośrednie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli i z klientami zewnętrznymi,

b) praca przy komputerze,

c) wyjazdy służbowe według potrzeb,

d) udział w spotkaniach na terenie Miasta,

e) pomieszczenie wieloosobowe przy ul. Jana III Sobieskiego na II piętrze w budynku bez windy.

6.      Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w grudniu 2022 r. nie wyniósł 6%.

7.      Oczekujemy na Państwa pisemne zgłoszenia zawierające:

a)      list motywacyjny.

b)      życiorys (CV) z uwzględnieniem dokładnego przebiegu pracy zawodowej,

c)      kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje wymagane do zajmowania stanowiska objętego naborem,

d)      kserokopie dokumentów potwierdzających niepełnosprawność (jeśli dotyczy),

e)      kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganego stażu pracy,

f)       oryginalny kwestionariusz osobowy (załącznik do ogłoszenia),

g)      oświadczenie kandydata, iż nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,

h)      oświadczenie kandydata o posiadanym obywatelstwie,

i)       oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
Dz. U. UE.L. 2016.119.1,

j)       wskazane referencje dotychczasowych pracodawców.

Wymagane dokumenty aplikacyjne można złożyć osobiście
w sekretariacie (pokój nr 62, II piętro)
lub przesłać pocztą na adres: Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy,
ul. Jana III Sobieskiego 10, 85-060 Bydgoszcz,

w terminie do dnia

25 września 2023 r., do godziny 09:00

z dopiskiem „Nabór na stanowisko – INFORMATYK”,

O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

Oferty złożone po upływie terminu nie będą rozpatrywane.

8.       Klauzula o ochronie danych osobowych.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, że Administratorem danych jest Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli, z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Jana III Sobieskiego 10 (zwany danej MOEN). Dane osobowe przetwarzane są

w celach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji MOEN postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi w art. 221 § 1 w KP i prosi wyłącznie o przekazanie danych osobowych określonych tymi przepisami. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, który jest polskim organem nadzorczym w/s do MOEN, które weszło w posiadanie danych osobowych z chwilą dostarczenia ich przez kandydata na pracownika. Posiadane dane nie służą profilowaniu.

Wnioski i zapytania prosimy kierować na adres: moen@edu.bydgoszcz.pl.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: Beata Michalska, iod@um.bydgoszcz.pl

Informacje dodatkowe:

Zgłoszenie kandydatów złożone po terminie, niekompletne lub w sposób inny, niż wskazany w ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane.

Kandydaci, których dokumenty spełniają wymogi formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie testu
lub rozmowy kwalifikacyjnej.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji, zostaną dołączone do jego akt osobowych.

Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone lub zwrócone na wniosek zainteresowanego, w terminie 14 dni
od zakończenia rekrutacji.

  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Michał Laskowski
    Data wytworzenia:
    2023-09-11
    Data publikacji w BIP:
    2023-09-11 08:25:12
    Liczba pobrań:
    90
Data wytworzenia:
2023-09-11
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2023-10-03 09:21:30
Liczba odsłon:
460