Stanowisko:
starsza woźna
Miejsce pracy:
Przedszkole nr 18 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2021-08-04 14:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

Ogłoszenie o naborze na stanowisko starszej woźnej
w Przedszkolu nr 18  w Bydgoszczy

Nazwa i adres jednostki:
Przedszkole nr 18
ul. Betoniarzy2
85-800 Bydgoszcz

Tel,: 52 361 15 03

Wymiar zatrudnienia – 0/5 etatu
Umowa na czas określony z możliwością przedłużenia umowy

Wymagania: niezbędne z art. 6 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. nr 223 poz. 1458) oraz minimalnych wymagań kwalifikacyjnych określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 18.03.2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. nr 50, poz. 398 ze zmianami): obywatelstwo polskie, minimum wykształcenie podstawowe, preferowane wykształcenie średnie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe), nieposzlakowana opinia, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku starsza woźna.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW STARSZEJ WOŹNEJ PRZEDSZKOLA

  1. Codzienne utrzymanie wzorowej czystości sal i pomieszczeń przydzielonych do sprzątania
  2. Podawanie dzieciom posiłków o ustalonych godzinach
  3. Przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem dzieci w przedszkolu i w trakcie pobytu poza placówką
  4. Wspieranie nauczyciela w zakresie opieki i bezpieczeństwa dzieci
  5. Dbałość o powierzony sprzęt
  6. Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie
  7. Dyżurowanie w szatni przedszkola zgodnie z ustalonym harmonogramem
  8. Przestrzeganie zasad współżycia społecznego
  9. Przestrzeganie przepisów bhp, p.poż , dyscypliny pracy oraz kodeksu etycznego
  10. Wykonywanie poleconych przez dyrektora innych czynności wynikających z organizacji pracy przedszkola

Wymagane dokumenty:
- CV, list motywacyjny
- kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
- świadectwa pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej
- oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych  oraz korzystaniu z pełni praw publicznych wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko starszej woźnej
- oświadczenie  o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku starszej woźnej
- dokumenty potwierdzające spełnianie wymagań dodatkowych i inne o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (kserokopie zaświadczeń o odbytych kursach, szkoleniach) przydatnych na stanowisku starsza woźna.

 Termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście w sekretariacie Przedszkola nr 18 w Bydgoszczy przy ul. Betoniarzy 2  lub za pośrednictwem poczty do dnia 04.08.2021 r., do godziny 14.00. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu lub będą niekompletne nie będą rozpatrywane. Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem „Nabór na stanowisko starsza woźna”. Dokumenty kandydatów nie zakwalifikowanych na w/w stanowisko zostaną komisyjnie zniszczone.

Informację wytworzył:
Barbara Konowalska
Data wytworzenia:
2021-07-27
Odpowiedzialny:
Data publikacji w BIP:
2021-07-27 09:31:24
Liczba odsłon:
2310