Stanowisko:
samodzielny referent
Miejsce pracy:
Przedszkole nr 19
Termin składania dokumentów:
2017-10-16 14:00
Status naboru:
dokonano wyboru

DYREKTOR PRZEDSZKOLA NR 19

W BYDGOSZCZY

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY

DANE PODSTAWOWE

Nazwa stanowiska pracy: samodzielny referent

Wymiar zatrudnienia: 0,5 etatu

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia umowy

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE

Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania niezbędne:

1. posiada wykształcenie min. średnie

2. spełnia wymagania formalne (posiada obywatelstwo polskie, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, nie była karana i nie toczy się przeciwko niej postępowanie skarbowe, nie była karana karą dyscyplinarną oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie dyscyplinarne)

3. zna obsługę programów Vulcan, pakietu Microsoft Office

wymagania dodatkowe:

1. umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

2. umiejętność obsługi poczty elektronicznej,

3. umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i kreatywność

4. poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (terminowość, sumienność, dokładność),

5. umiejętność organizacji czasu pracy,

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU

Do obowiązków należeć będą m. in.:

współpraca z Bydgoskim Biurem Finansów Oświaty, w szczególności z zakresu:

- sprawozdawczości,

- planowania wydatków oraz projektowania planów finansowych i ich zmian,

- sporządzanie list składników wynagrodzeń, potrąceń pracowników

- opisywanie faktur i rachunków, przesyłanie ich do BBFO (Elektroniczny Obieg

   Dokumentów)

- przygotowywanie i ewidencja umów,

- ewidencja zwolnień lekarskich

- prowadzenia ewidencji wyposażenia i ewidencji środków trwałych,

- sporządzania protokołów likwidacji wyposażenia i uzgadniania wartości mienia,

- prowadzenie spraw związanych z ZFŚS,

- inne zadania zlecone przez dyrektora

Oferty osób powinny zawierać następujące dokumenty:

1. List motywacyjny

2. Życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej (CV)

3. Kwestionariusz osobowy.

4. Kopie świadectw potwierdzających kwalifikacje, uprawnienia, umiejętności.

5. Kopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej.

6. Kopia dokumentu potwierdzającego obywatelstwo polskie.

7. Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.

8. Oświadczenie, że kandydat nie był karany karą dyscyplinarną oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.

9. Oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.

10. Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko samodzielnego referenta.

Oferty w wersji papierowej należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na stanowisko samodzielnego referenta” w terminie do 16.10.2017 roku do godziny 14:00 w siedzibie Przedszkola nr 19 przy ul. Grunwaldzkiej 13 w Bydgoszczy

Informacje dodatkowe:

O zachowaniu terminu decyduje data i godzina wpływu dokumentów.

Rozmowy z kandydatami odbędą się po przeprowadzeniu analizy złożonych dokumentów.

Wyłonieni kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy telefonicznie na numer wskazany do kontaktu w złożonej dokumentacji.

Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów, nie będą rozpatrywane.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego akt osobowych.

Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych można odebrać w terminie 14 dni od dnia zakończenia rekrutacji, po tym terminie zostaną komisyjnie zniszczone.

Wynik naboru:

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko referenta została wybrana Pani Maria Fidura zamieszkała w Bydgoszczy.
Uzasadnienie:
Pani Maria Fidura spełniła niezbędne wymagania określone w ogłoszeniu o naborze.

Informację wytworzył:
Bożena Hilińska
Data wytworzenia:
2017-10-06
Odpowiedzialny:
Data publikacji w BIP:
2017-10-06 23:06:25
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2017-10-23 13:21:25
Liczba odsłon:
1720