Stanowisko:
kucharz
Miejsce pracy:
Przedszkole nr 20
Termin składania dokumentów:
2024-08-02 11:40
Status naboru:
aktualny

Dyrektor Przedszkola nr 20 ogłasza nabór na stanowisko kucharza
(umowa na czas określony z możliwością przedłużenia)

  1. Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

1. Posiada obywatelstwo polskie.

2. Posiada wykształcenie zgodne ze stanowiskiem.

3. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.

4. Reprezentuje wysoki poziom kultury osobistej.

5. Jest dyspozycyjna, odpowiedzialna, sumienna i dokładna.

6. Nie była karana za przestępstwa popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niej

    postepowanie karne lub dyscyplinarne.

7. Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku kucharz.

8. Posiada umiejętność pracy w zespole.

  1. Zakres obowiązków zgodny z zakresem czynności na stanowisku kucharza m.in.:

1. Praca na kuchni – przygotowanie posiłków zgodnie z wymaganym standardem.

2. Przygotowywanie surowców do produkcji posiłków.

3. Porcjowanie i wydawanie posiłków. Dbanie o estetykę serwowanych dań.
4. Mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych.
5. Opłukiwanie i wyparzanie naczyń po posiłkach.
6. Wykonywanie innych zadań zleconych przez intendenta lub dyrektora.

  1.  Wymagane dokumenty:

1. CV.

2. List motywacyjny.

3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o pracę (wzór w załączeniu).

4. Dokumenty potwierdzające wykształcenie/kwalifikacje zawodowe – kserokopie.

5. Świadectwa pracy – kserokopie.

6. Klauzula zgody (wzór w załączeniu).

7. Oświadczenie (wzór w załączeniu).

Informacje dodatkowe:

1. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego

    akt osobowych .

2. Dokumenty pozostałych osób będą zniszczone komisyjnie.

3. Dokumenty złożone po terminie lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.

4. Z kandydatem wyłonionym w drodze konkursu zostanie zawarta umowa o pracę na czas

    określony.

Dokumenty należy składać w sekretariacie  Przedszkola nr 20  w Bydgoszczy przy

ul. K.Ujejskiego 70 w nieprzekraczalnym terminie do 02.08.2024 r. do godziny 1400  (decyduje data i godzina wpływu) lub przesłać na adres:

ul. K. Ujejskiego 70, 85-168 Bydgoszcz

z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy na stanowisko kucharza ”

  • Załączniki
  • Dokumenty
    rozmiar: 41 kB
    Informację wytworzył:
    Katarzyna Wilkowska
    Data wytworzenia:
    2024-07-24
    Data publikacji w BIP:
    2024-07-24 11:52:08
    Liczba pobrań:
    13
Data wytworzenia:
2024-07-24
Odpowiedzialny:
Liczba odsłon:
141