Stanowisko:
Robotnik do pracy lekkiej
Miejsce pracy:
Przedszkole nr 43 'U Krecika Szybownika'
Termin składania dokumentów:
2016-08-17 10:00
Status naboru:
unieważniony

Dyrektor Przedszkola Nr 43 „U Krecika Szybownika” w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko: ROBOTNIK DO PRACY LEKKIEJ
I. Adres jednostki
Przedszkole nr 43 „U Krecika Szybownika”
ul. J. Powalisza 8
85- 791 Bydgoszcz
II. Stanowisko: Robotnik do pracy lekkiej
III. Wymiar zatrudnienia, czas trwania umowy:

Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0,5
IV. Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:
  1. Posiada wykształcenie średnie.
  2. Posiada obywatelstwo polskie.
  3. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.
  4. Nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne.
  5. Spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy.
  6. Przestrzega podstawowe zasady moralne, reprezentuje wysoki poziom kultury osobistej.
V. Zakres obowiązków:
  1. Utrzymanie wzorowej czystości sal dydaktycznych i pomieszczeń przydzielonych do sprzątania.
  2. Podawanie dzieciom posiłków o ustalonych godzinach.
  3. Przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem dzieci w przedszkolu i w trakcie pobytu poza placówką.
  4. Wspieranie nauczyciela w zakresie opieki i bezpieczeństwa dzieci.
  5. Dbałość o powierzony sprzęt.
  6. Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie.
  7. Dyżurowanie w szatni przedszkola zgodnie z ustalonym harmonogramem.
  8. Przestrzeganie przepisów bhp, p.poż., dyscypliny pracy oraz kodeksu etycznego.
  9. Wykonywanie poleconych przez dyrektora innych czynności wynikających z organizacji pracy przedszkola.
VI. Oferty kandydatów powinny zawierać następujące dokumenty:
  1. List motywacyjny.
  2. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej.
  3. Kwestionariusz osobowy.
  4. Kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość.
  5. Kserokopie świadectw potwierdzających kwalifikacje, dodatkowe uprawnienia, umiejętności.
  6. Kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej.
  7. Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.
  8. Oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.
  9. Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko Robotnik do pracy lekkiej.
VI. Informacje dodatkowe:
  1. O zakwalifikowaniu się na rozmowę kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.
  2. Wyniki naboru zostaną ogłoszone na stronie internetowej www.bip.oswiata.pl
  3. Oferty złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.
  4. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do akt osobowych.
  5. Dokumenty pozostałych kandydatów będzie można odebrać w sekretariacie przedszkola, w terminie do 15 dni od daty zakończenia procesu rekrutacji, w przeciwnym razie zostaną zniszczone komisyjnie.

VII. Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na stanowisko: Robotnik do pracy lekkiej” osobiście w sekretariacie Przedszkola Nr 43 „U Krecika Szybownika” ul J. Powalisza 8; Bydgoszcz 85-791 w godzinach 8.00 – 14.00 lub pocztą w terminie do 17 sierpnia 2016r. do godziny 10.00.
Informację wytworzył:
Iwona Olejnik
Data wytworzenia:
2016-08-07
Wprowadził do BIP:
Małgorzata Gałowicz
Data publikacji w BIP:
2016-08-08 06:30:00
Data ostatniej modyfikacji:
2017-01-09 22:58:26
Liczba odsłon:
1367