Stanowisko:
Starsza Woźna
Miejsce pracy:
Przedszkole 59 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2013-10-30 12:00
Status naboru:
nie dokonano wyboru

Ogłoszenie o naborze na stanowisko starszej woźnej
w Przedszkolu nr 59 w Bydgoszczy.

Nazwa i adres jednostki:
Przedszkole nr 59
ul. Braniewska 8
85-708 Bydgoszcz

Tel.: 52 361 64 5
e-mail: Pnr59@bip.oswiata.bydgoszcz.pl

Wymiar zatrudnienia – 1etat
Umowa na czas określony - od 04.11.2013 r. do 07.03.2014 r.
1.     Wymagania niezbędne z art. 6 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. nr 223 poz. 1458) oraz minimalnych wymagań kwalifikacyjnych określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 18.03.2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. nr 50, poz. 398 ze zmianami):
obywatelstwo polskie, minimum wykształcenie podstawowe, preferowane wykształcenie średnie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe),nieposzlakowana opinia, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku starsza woźna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW STARSZEJ WOŹNEJ PRZEDSZKOLA
1.     Codzienne utrzymanie wzorowej czystości sal i pomieszczeń przydzielonych do sprzątania.
2.     Podawanie dzieciom posiłków o ustalonych godzinach.
3.     Przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem dzieci w przedszkolu i w trakcie pobytu poza placówką.
4.     Wspieranie nauczyciela w zakresie opieki i bezpieczeństwa dzieci.
5.     Dbałość o powierzony sprzęt, rośliny.
6.     Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie.
7.     Dyżurowanie w szatni przedszkola zgodnie z ustalonym harmonogramem.
8.     Przestrzeganie zasad współżycia społecznego.
9.     Przestrzeganie przepisów bhp, p.poż , dyscypliny pracy oraz kodeksu etycznego
10.   Wykonywanie poleconych przez dyrektora innych czynności wynikających z organizacji pracy przedszkola.

Wymagane dokumenty:
- CV, list motywacyjny,
- kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
- świadectwa pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej,
- oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych  oraz korzystaniu z pełni praw publicznych wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko starszego woźnego.
- oświadczenie  o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku starszy woźny,
- dokumenty potwierdzające spełnianie wymagań dodatkowych i inne o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (kserokopie zaświadczeń o odbytych kursach, szkoleniach) przydatnych na stanowisku starsza woźna

 Termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście w administracji Przedszkola nr 59 w Bydgoszczy przy ul. Braniewskiej 8 od dnia 24.10.2013 r. do 30.10.1013 r. do godziny 12.00. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane. Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem „Nabór na stanowisko starsza woźna”
Dokumenty kandydatów nie zakwalifikowanych na w/w stanowisko zostaną komisyjnie zniszczone.

Informację wytworzył:
Dyrektor Przedszkola
Data wytworzenia:
2013-10-24
Wprowadził do BIP:
Danuta Janowska
Data publikacji w BIP:
2013-10-24 11:12:24
Liczba odsłon:
3411