Stanowisko:
Woźna oddziałowa
Miejsce pracy:
Przedszkole Nr 70 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2012-10-16 09:00
Status naboru:
unieważniony

Ogłoszenie o naborze na stanowisko  woźnej oddziałowej
w Przedszkolu nr 70 w Bydgoszczy.

Nazwa i adres jednostki:
Przedszkole nr 70 ul. Bielicka 41                                                                                      85-135 Bydgoszcz

Tel,: 52 340 43 79                                                                                                         Fax: 52 340 43 79                                                                                                     mail: Pnr70@bip.oswiata.bydgoszcz.pl

Wymiar zatrudnienia – 1/1 etatu
Umowa na czas zwolnienia lekarskiego pracownika.

 Wymagania niezbędne z art. 6 ustawy z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. nr 223 poz. 1458) oraz minimalnych wymagań kwalifikacyjnych określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 18.03.2009 r. w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (Dz. U. nr 50, poz. 398 ze zmianami):
obywatelstwo polskie, minimum wykształcenie podstawowe, preferowane wykształcenie średnie, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe),nieposzlakowana opinia, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku starsza woźna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW  WOŹNEJ ODDZIAŁOWEJ PRZEDSZKOLA
1. Codzienne utrzymanie wzorowej czystości sal i pomieszczeń przydzielonych do sprzątania.
2. Podawanie dzieciom posiłków o ustalonych godzinach.
3. Przestrzeganie procedur związanych z bezpieczeństwem dzieci w przedszkolu i w trakcie pobytu poza placówką.
4. Wspieranie nauczyciela w zakresie opieki i bezpieczeństwa dzieci.
5. Dbałość o powierzony sprzęt, rośliny i zwierzęta.
6. Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie.
7. Dyżurowanie w szatni przedszkola zgodnie z ustalonym harmonogramem.
8. Przestrzeganie zasad współżycia społecznego.
9. Przestrzeganie przepisów bhp, p.poż , dyscypliny pracy oraz kodeksu etycznego
10. Wykonywanie poleconych przez dyrektora innych czynności wynikających z organizacji pracy przedszkola.

Wymagane dokumenty:
- CV, list motywacyjny,
- kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
- świadectwa pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej,
- oświadczenie kandydata o niekaralności, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych  oraz korzystaniu z pełni praw publicznych wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko starszego woźnego.
- oświadczenie  o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku starszy woźny,
- dokumenty potwierdzające spełnianie wymagań dodatkowych i inne o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach (kserokopie zaświadczeń o odbytych kursach, szkoleniach) przydatnych na stanowisku starsza woźna

 Termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście w sekretariacie Przedszkola nr 70 w Bydgoszczy przy ul. Bielickiej 41 do dnia 16.10.2012 r., do godziny 12.00. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane. Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem „Nabór na stanowisko woźna oddziałowa”
Dokumenty kandydatów nie zakwalifikowanych na w/w stanowisko zostaną komisyjnie zniszczone.

Dyrektor Przedszkola nr 70 w Bydgoszczy

Informację wytworzył:
Elżbieta Radzikowska
Data wytworzenia:
2012-10-09
Wprowadził do BIP:
Małgorzata Kizielewicz
Data publikacji w BIP:
2012-10-09 17:42:17
Data ostatniej modyfikacji:
2012-10-09 17:52:30
Liczba odsłon:
5119