Strona główna
Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy

Nabór do pracy

Stanowisko:
Pomoc nauczyciela
Miejsce pracy:
Szkoła Podstawowa nr 14
Termin składania dokumentów:
2018-11-05 12:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 14  w Bydgoszczy

ogłasza nabór na stanowisko – POMOC NAUCZYCIELA.

  1.  Wymiar czasu pracy –1/2 etatu
  2.  Okres trwania umowy: na czas określony
  3.  Do składania oferty może przystąpić osoba, która spełnia poniższe wymagania związane ze stanowiskiem pomocy nauczyciela:

 Wymagania niezbędne:

a) posiada obywatelstwo polskie,

b) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku pomocy nauczyciela,

c) posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,

d) nie była karana za przestępstwo umyślne oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub dyscyplinarne,

Wymagania dodatkowe:

a) umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność,

b) poczucie odpowiedzialności za realizację zadań,

c) łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista.

d) doświadczenie w pracy z dziećmi ze szczególnym uwzględnieniem dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych

e)  dyspozycyjność, odpowiedzialność i sumienność.

 Zakres obowiązków na w/w stanowisku

  1. Pomoc nauczycielowi w pracy dydaktyczno – opiekuńczo – wychowawczej.
  2. Spełnianie czynności opiekuńczych i obsługowych w stosunku do ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.
  3. Dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie ucznia.
  4. Wykonywanie innej pracy wynikającej z aktualnych zadań statutowych placówki

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  • kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej
  • oświadczenie kandydata o posiadanym obywatelstwie,
  • oświadczenie, że kandydat nie był karany za umyślne przestępstwo oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne,
  • oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) DZ.U.UE.L.2016.119.1,
  • oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku pomocy nauczyciela.

 Termin i miejsce składania dokumentów:                                                                                                                                                    Oferty należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy ul. Żmudzka 12 do dnia 05 listopada 2018 roku do godz. 12:00 (decyduje data  i godzina wpływu).  Oferty złożone po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.  Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem  i nazwiskiem kandydata z dopiskiem „Nabór na stanowisko pomocy nauczyciela w Szkole Podstawowej nr 14 w Bydgoszczy”.

O zakwalifikowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do akt osobowych. Dokumenty pozostałych osób będą zniszczone komisyjnie lub zwracane na wniosek zainteresowanych w terminie 14 dni od zakończenia rekrutacji (odbiór osobisty).

Wynik naboru:

Zatrudniona została Alicja Raczyńska

Informację wytworzył:
Anna Bross-Krymer
Data wytworzenia:
2018-10-29
Wprowadził do BIP:
Agnieszka Różycka
Data publikacji w BIP:
2018-10-29 17:10:57
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2018-12-02 14:41:39
Liczba odsłon:
1173