Stanowisko:
specjalista ds.finansowych
Miejsce pracy:
Szkoła Podstawowa nr 14
Termin składania dokumentów:
2014-06-23 12:00
Status naboru:
nie dokonano wyboru

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 14 w Bydgoszczy przy ul. Żmudzkiej 12 ogłasza nabór  kandydatów na  SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH

I.                   ZAKRES ZADAŃ

- Wprowadzanie danych, naliczanie wynagrodzeń,  tworzenie list płac
- Przygotowywanie przelewów
- Współpraca z ZUS - obsługa programu PŁATNIK
- Wystawianie zaświadczeń o wysokościach zarobków i zatrudnieniu, Rp-7
- Rozliczanie zwolnień lekarskich
- Tworzenie i rozliczanie rezerw wynagrodzeń
- Tworzenie analiz wynagrodzeń
- Budżetowanie i rozliczanie kosztów związanych z zatrudnieniem,
- Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej,
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji z ZUS, US, GUS i PFRON
- Należyte przechowywanie i zabezpieczenie dokumentów związanych z wynagrodzeniami
- Wykonywanie innych nie wymienionych wyżej zadań, które z mocy prawa lub przepisów wewnętrznych wydanych przez dyrektora jednostki należą do kompetencji specjalisty ds. finansowych

II.        WYMAGANIA KONIECZNE :
1)      Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub średnie o specjalności rachunkowość,
2)      Biegła obsługa programu komputerowego Płatnik, Vulcan , arkusz kalkulacyjny Excel
3)      Samodzielność w pracy, bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i prawa oświatowego dotyczącego wynagrodzeń pracowników oświaty,
4)      Posiadanie łącznie co najmniej 2-letniego stażu pracy w księgowości (preferowane doświadczenie w księgowości szkoły),
5)      Nie był prawomocnie skazany za przestępstwa przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych i samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karno – skarbowe,
6)      Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z praw publicznych.

III.       Dokumenty należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej Nr 14 w Bydgoszczy przy
ul. Żmudzkiej 12 z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. finansowych” do dnia 23 czerwca 2014 r.

IV.       WYMAGANE DOKUMENTY:
1)      CV,
2)      Zaświadczenie o niekaralności,
3)      Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe,
4)      Świadectwa pracy,

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się
do jego akt osobowych.
Dokumenty aplikacyjne innych kandydatów, których kompetencje w procesie naboru zostały ocenione najwyżej i których dane zostały umieszczone w protokole, będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od dnia zatrudnienia wybranego kandydata, a następnie w przypadku niezatrudnienia na stanowisku, na które prowadzony był nabór, odesłane.
Dokumenty aplikacyjne pozostałych osób będą odsyłane lub odbierane osobiście prze zainteresowanych bezpośrednio po zakończeniu naboru.

Informację wytworzył:
Anna Bross-Krymer
Data wytworzenia:
2014-06-12
Data publikacji w BIP:
2014-06-13 06:30:00
Liczba odsłon:
1988