Strona główna
Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy

Nabór do pracy

Stanowisko:
Konserwator
Miejsce pracy:
Szkoła Podstawowa nr 34 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2024-08-30 12:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 34 im. Bohaterów 3. Pułku Lotnictwa Szturmowego

w Bydgoszczy

ogłasza nabór na stanowisko konserwatora

I. Warunki zatrudnienia:

  1. miejsce pracy – Szkoła Podstawowa nr 34 w Bydgoszczy

  2. forma zatrudnienia – umowa o pracę,

  3. wymiar zatrudnienia – 1/2 etatu,

  4. praca od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 – 22:00.

II. Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

  1. posiada obywatelstwo polskie,

  2. posiada wykształcenie zawodowe,

  3. ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,

  4. nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  5. stan zdrowia pozwala na pracę na stanowisku konserwatora.

III. Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:

  1. umiejętność dobrej organizacji pracy,

  2. poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (terminowość, sumienność, dokładność),

  3. łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,

  4. umiejętność zgodnej pracy w zespole,

  5. prawo jazdy kat. B,

  6. preferowane uprawnienia elektryczne do 1kV.

IV. Zakres zadań i obowiązków (ogólnie):

  1. przeprowadzanie prac gospodarczych: porządkowych, remontowych, budowlanych itp. na terenach i obiektach należących do szkoły,

  2. wykonywanie prac związanych z awariami (np. naprawa urządzeń sanitarnych, hydraulicznych, elektrycznych),

  3. obsługa elektronarzędzi (np. wiertarki, wkrętarki, kosiarki, pilarki, nożyc do żywopłotu),

  4. kontrola sprawności urządzeń i sprzętu szkolnego, prace naprawcze,

  5. współpraca z pozostałymi pracownikami szkoły przy realizacji ich zadań,

  6. wykonywanie innych poleceń dyrektora wynikających z organizacji pracy placówki oraz potrzeb placówki w ramach zakresu czynności.

V. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. życiorys (CV),

  2. kwestionariusz osobowy,

  3. oświadczenie kandydata, iż kandydat nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz korzysta z pełni praw publicznych i posiada zdolność do czynności prawnych,

  4. oświadczenie kandydata, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy nr 95/46/WE (RODO), w celach przeprowadzenia naboru.

VI. Informacje dodatkowe:

  1. Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie szkoły lub kierować na adres:
    Szkoła Podstawowa nr 34 im. Bohaterów 3. Pułku Lotnictwa Szturmowego, ul. Opławiec 157 85-469Bydgoszcz z dopiskiem na kopercie: „Konserwator”. Termin składania ofert: 30 sierpnia 2024 r.  do godziny 12.00.

  2. O terminie i miejscu ewentualnej rozmowy kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie.

Dyrektor szkoły

Anna Kryniecka

  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Anna Kryniecka, dyrektor SP nr 34 w Bydgoszczy
    Data wytworzenia:
    2024-07-05
    Wprowadził do BIP:
    Data publikacji w BIP:
    2024-07-05 13:43:28
    Liczba pobrań:
    22
    2024-07-05
    15
  • Oświadczenie
    rozmiar: 14 kB
    Informację wytworzył:
    2024-07-05
    18
2024-07-05
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2024-08-21 14:43:30
Liczba odsłon:
489