Stanowisko:
Pomoc kuchenna
Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2019-07-26 12:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 41 im. Romualda Traugutta z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy ogłasza nabór na wolne stanowisko pomoc kuchenna

1.Adres jednostki:

Szkoła Podstawowa nr 41 im. Romualda Traugutta z Oddziałami Sportowymi

ul. Romualda Traugutta 12

85-122 Bydgoszcz

tel. 52 373-05-54

 mail: sp41@edu.bydgoszcz.pl

 2. Warunki zatrudnienia:

  • umowa na pełny etat, na czas określony z możliwością  przedłużenia

3.Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem:

  • obywatelstwo polskie,
  • pełna zdolność  do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność  (nie był/a skazany/a prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe),
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku pomoc kuchenna,
  • posiada wykształcenie minimum zawodowe (najlepiej gastronomiczne)

4. Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:

  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność, umiejętność  dobrej organizacji i pracy w zespole

5. Mile widziane:

  • doświadczenie na w/w stanowisku

6. Zakres obowiązków:

  • mycie naczyń, przyrządzanie posiłków (obieranie, gotowanie, smażenie), wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora

 7. Oferta powinna zawierać  następujące dokumenty:

  • CV i list motywacyjny,
  • kserokopie dokumentów potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  •  kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg dotychczasowego zatrudnienia
  • oświadczenie kandydata, iż  nie był  skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie kandydata o posiadanym obywatelstwie,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy       zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz.U.UE.L.2016.119.1 w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko: pomoc kuchenna

8. Forma i termin składania ofert:

Ofertę  należy złożyć  w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko pomoc kuchenna" w terminie do 26.07.2019 w sekretariacie szkoły w godzinach od 8.00  do 13.00  lub pocztą  na adres szkoły.

9. Dodatkowe informacje:

  • oferty otrzymane po terminie lub niekompletne nie będą  rozpatrywane
  • kandydaci, których dokumenty spełniają  wymogi formalne określone w ogłoszeniu zostaną
  •  powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej telefonicznie
  • informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej,
  • dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się  do jego akt osobowych. Dokumenty pozostałych osób będą  zniszczone komisyjnie lub zwracane na osobisty wniosek (odbiór osobisty) w terminie 14 dni od dnia zakończenia rekrutacji.

KLAUZULA INFORMACYJNA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO), informujemy, że Administratorem danych jest Szkoła Podstawowa nr 41 im. R. Traugutta z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy, ul. R. Traugutta 12. Dane osobowe przetwarzane są  w celach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji 25 nr 12 postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi w art. 221  w KP i prosi wyłącznie o przekazanie danych osobowych określonych tymi przepisami. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. Pani/Pana dane osobowe będą  przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, która jest polskim organem nadzorczym w/s SP nr 41 w Bydgoszczy, która weszła  w posiadanie danych osobowych z chwilą  dostarczenia ich przez kandydata na pracownika. Posiadane dane nie służą  profilowaniu. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy kierować  na adres: Szkoła Podstawowa nr 41 im. R. Traugutta z Oddziałami Sportowymi ul. R. Traugutta 12 85-122 Bydgoszcz.

Wynik naboru:

W wyniku przeprowadzonego postępowania wybrano Panią Małgorzatę Piasecką. Kandydatka spełnia wymaganie zawarte w ogłoszeniu o naborze.

Informację wytworzył:
Wojciech Konarski
Data wytworzenia:
2019-07-09
Odpowiedzialny:
Wprowadził do BIP:
Andrzej Kowalewski
Data publikacji w BIP:
2019-07-09 16:33:27
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2019-08-02 14:47:28
Liczba odsłon:
669