Stanowisko:
sprzątaczka
Miejsce pracy:
Szkola Podstawowa nr 41
Termin składania dokumentów:
2014-10-30 14:00
Status naboru:
nie dokonano wyboru

Rodzaj zatrudnienia: umowa na zastępstwo.
Wymiar zatrudnienia: 33/40 etatu.
Wymagania niezbędne:
niekaralność, dyspozycyjność, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m).
Wymagania dodatkowe:
Sumienność, staranność, komunikatywność, rzetelność.
Zakres obowiązków:
·    sprzątanie budynku szkoły;
·    pełnienie dyżurów zgodnie z grafikiem oraz zastępstwa w przypadku nieobecności innej osoby sprzątającej;
·     zgłaszanie usterek i awarii;
·    wpuszczanie i wypuszczanie interesantów na teren szkoły w godzinach swojej pracy;
·     inne zadania zlecone przez dyrektora placówki.
Wymagane dokumenty:
·   List motywacyjny;
·   CV;
·   Świadectwa pracy z poprzednich miejsc-kserokopie;
·   Świadectwo ukończenia szkoły;
·   Oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie oraz nie toczy się postępowanie karne;
Informację wytworzył:
Wojciech Konarski
Data wytworzenia:
2014-10-27
Wprowadził do BIP:
Andrzej Kowalewski
Data publikacji w BIP:
2014-10-27 21:43:47
Liczba odsłon:
1436