Stanowisko:
rzemieślnik
Miejsce pracy:
Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy, ul. Kombatantów 2
Termin składania dokumentów:
2016-11-16 09:00
Status naboru:
dokonano wyboru

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 46 im. Unii Europejskiej w BYDGOSZCZY
OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO PRACY: rzemieślnik

DANE PODSTAWOWE

Nazwa stanowiska pracy: rzemieślnik. Wymiar zatrudnienia: 1 etatu.
Rodzaj umowy: na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy.

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE
Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania niezbędne:
1. stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku rzemieślnika,
2. posiada wykształcenie co najmniej zawodowe,
3. posiada obywatelstwo polskie,
4. ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
5. nie jest skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz cieszy się nieposzlakowaną opinią,
6. jest osobą dyspozycyjną, odpowiedzialną,
7. reprezentuje wysoki poziom kultury osobistej,
8. sumiennie i dokładnie wykonuje powierzone obowiązki.

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU
1. utrzymanie we wzorowym porządku i czystości terenu placówki oraz terenu wokół niej,
2. prowadzenie prac naprawczych oraz remontowych,
3. dbałość o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na terenie placówki,
4. sprawdzanie, po zakończonej pracy, stanu bezpieczeństwa budynków szkolnych,
5. kontrola sprawności oraz zgłaszanie bieżących potrzeb w zakresie wyposażenia, instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej,
6. zamykanie i otwieranie drzwi wejściowych oraz bram placówki,
7. wykonywanie prac sezonowych i okolicznościowych m. in. dbanie o tereny zielone wokół budynków szkolnych, pomoc w przygotowaniu sal i innych pomieszczeń do imprez organizowanych na terenie obiektów szkoły,
8. wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora szkoły.

WYMAGANE DOKUMENTY
1. List motywacyjny.
2. CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej.
3. Kwestionariusz osobowy.
4. Kserokopie świadectw pracy.
5. Kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i wykształcenie.
6. Oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku woźnego.
7. Oświadczenie o niekaralności, o pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o posiadanym obywatelstwie.

Informacje dodatkowe:
1. Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny oraz CV powinny być podpisane i opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101, poz. 926 i nr 153 poz.1271 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. 1997 r. nr 223, poz. 1458 z późn.zm.)
2. Wymagane dokumenty należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr46 w Bydgoszczy, ul. Kombatantów 2, w terminie do 16. 11. 2016 r. do godz. 09.00 z dopiskiem na zamkniętej kopercie „Oferta pracy na stanowisko rzemieślnika”. O zachowaniu terminu decyduje data i godzina wpływu dokumentów do sekretariatu.
3. Rozmowy z kandydatami wyłonionymi przez komisję odbędą się po przeprowadzeniu analizy złożonych dokumentów.
4. Wyłonieni kandydaci zostaną powiadomieni o terminie rozmowy telefonicznie na numer wskazany do kontaktu w złożonej dokumentacji.
5. Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów, nie będą rozpatrywane.
6. Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego akt osobowych. Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone lub zwrócone na wniosek zainteresowanych w terminie 14 dni od dnia zakończenia rekrutacji.
7. Z kandydatem wyłonionym w drodze rekrutacji zostanie podpisana umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy.
8. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.oswiata.bydgoszcz.pl oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 46 im. Unii Europejskiej w Bydgoszczy.
9. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 361 03 22

Wynik naboru:

Wybrany kandydat: Marek Kobierowski, Bydgoszcz
Uzasadnienie wyboru: Kandydat spełnił wszystkie kryteria wymagane na stanowisko rzemieślnika
Informację wytworzył:
Dyrektor Szkoły mgr Lukrecja Trzemżalska - Naganowska
Data wytworzenia:
2016-11-09
Wprowadził do BIP:
Dominika Baranowska
Data publikacji w BIP:
2016-11-09 16:25:00
Data ostatniej modyfikacji:
2016-12-04 19:44:57
Liczba odsłon:
844