Stanowisko:
GŁÓWNY SPECJALISTA DO SPRAW FINANSOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi
Termin składania dokumentów:
2019-12-10 13:00
Status naboru:
nie dokonano wyboru

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy

ogłasza nabór na stanowisko GŁÓWNEGO SPECJALISTY DO SPRAW FINANSOWYCH

Miejsce pracy: Szkoła Podstawowa nr 66 im. Misji Pokojowych ONZ z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy,

ul. Gen. Fieldorfa Nila 3, 85-796 Bydgoszcz

  1. Forma zatrudnienia : cały etat na zastępstwo
  2. Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania niezbędne:
    1. Posiada wykształceni minimum średnie ekonomiczne.
    2. Posiada obywatelstwo polskie.
    3. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.
    4. Nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne.
    5. Biegle posługuje się komputerem, korzysta z pakietu Microsoft Office, VULCAN i SIGMA.

 Wymagania dodatkowe:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
  • Doświadczenie zawodowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Współpraca z BBFO, w szczególności w zakresie sprawozdawczości, realizacji zamówień dokonywanych przez szkołę, planowania wydatków, projektowania planów finansowych i ich zmian, kontrola faktur i rachunków.

Współpraca ze specjalistą w zakresie prowadzenia ewidencji wyposażenia i środków trwałych, sporządzanie protokołów likwidacji, prowadzenie SIO-spraw finansowych.

Oferty powinny zawierać następujące dokumenty:

Podanie o przyjęcie na stanowisko objęte naborem

CV z opisem przebiegu pracy zawodowej.

Kserokopię dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe

Kserokopie świadectw pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej

Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.

Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) DZ.U.UE.L.2016.119.1 w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko GŁÓWNEGO SPECJALISTY DS. FINANSOWYCH

Termin i miejsce składania ofert :

  • 10.12.2019r.do godz. 13.00
  • Sekretariat Szkoły Podstawowej nr 66 w Bydgoszczy, ul.Fieldorfa Nila 3.

Wymagane dokumenty aplikacyjne powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej  imieniem

i nazwiskiem kandydata  z dopiskiem "Nabór na stanowisko GŁÓWNEGO SPECJALISTY DS. FINANSOWYCH".

Złożone dokumenty szkoła zwraca w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego akt osobowych.

Dokumenty niewykorzystane zostaną zniszczone w terminie 14 dni od dnia zakończenia rekrutacji.

Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona w BIP.

Wynik naboru:

Nie dokonano wyboru z powodu braku ofert.

Informację wytworzył:
Małgorzata Pilewska-Woźniak
Data wytworzenia:
2019-12-03
Wprowadził do BIP:
Małgorzata Nosowska
Data publikacji w BIP:
2019-12-04 08:53:09
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2019-12-19 11:43:26
Liczba odsłon:
1206