Stanowisko:
Intendent
Miejsce pracy:
Zespół Szkół nr 18 Przedszkole nr 4 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2023-08-31 14:00
Status naboru:
dokonano wyboru

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ NR 18 W BYDGOSZCZY OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO INTENDENTA

Miejsce pracy: Przedszkole nr 4  ul. Żółwińska 1  85-890 Bydgoszcz

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Wymiar zatrudnienia: 0,5 etatu

I. Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

1. Posiada wykształcenie średnie, najlepiej o profilu gastronomicznym, w zakresie technologii żywienia.

2. Posiada obywatelstwo polskie.
3. Posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.
4. Nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne.
5. Nie była karana i nie toczy się przeciwko niej postępowanie skarbowe.
6. Nie była karana karą dyscyplinarną oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie dyscyplinarne.
7. Jest dyspozycyjna, odpowiedzialna oraz sumienna i dokładna.

8. Posiada umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów.
9. Wykazuje praktyczną znajomość obsługi komputera.

II. Zakres obowiązków

  • Sporządzanie jadłospisu, fachowy nadzór nad przygotowaniem posiłków, obliczanie kaloryczności posiłku, uwzględnienie alergenów, zgodność z normami żywienia zbiorowego dzieci,
  • Prowadzenie zaopatrzenia placówki w artykuły żywieniowe, gospodarcze zgodnie z obowiązującymi przepisami o zamówieniach publicznych.
  • Przyjmowanie towarów pod względem ilościowo-jakościowym, zgodnie z procedurami HCCP,
  • Prowadzenie magazynu żywności, środków czystości i innych
  • Terminowe uzgadnianie i rozliczanie dochodów i rozchodów z BBFO, prowadzenie dokumentacji
  • Prowadzenie inwentaryzacji
  •  Obsługa programu Vulcan w zakresie stołówka, gospodarka magazynowa, programu do naliczania odpłatności za żywienie i pobyt w przedszkolu.
  • Naliczanie opłat za posiłki i pobyt, nadzór nad prawidłowością wpłat
  • Współpraca z BBFO kontrola merytoryczna faktur, sporządzanie metryczek za zakupione towary
  • Wykonywanie innych czynności i zadań podyktowanych sytuacją organizacyjną i funkcjonowaniem przedszkola oraz zleconych na bieżąco przez dyrektora.

III. Wymagane dokumenty
1. List motywacyjny.
2. Życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej.
3. Kserokopia dokumentu potwierdzającego tożsamość, obywatelstwo polskie.
4. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje, uprawnienia i umiejętności.
5. Kserokopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej.
6. Oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych.
7. Oświadczenie, że kandydat nie był karany karą dyscyplinarną oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne.
9. Oświadczenie kandydata, że nie był karny i nie toczy się przeciwko niemu postępowanie skarbowe.
10. Oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne.
11. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz. U. UE. L.2016.1, w celu przeprowadzenia naboru na stanowisko intendenta.

DANE OSOBOWE - KLAUZULA INFORMACYJNA
Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze. Administrator danych i kontakt do niego: Zespół Szkół nr 18, ul. Hutnicza 89  85 – 873 Bydgoszcz, email: zs18@edu.bydgoszcz.pl
Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko intendenta. Informacje o odbiorcach danych: Zespół Szkół nr 18 w Bydgoszczy. Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko intendenta. Uprawnienia: prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych; żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych podany powyżej. Kandydatowi przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podstawa prawna przetwarzania danych: Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.), Ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. 2016 poz. 902 z późn. zm.) Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane.

IV. Inne informacje:

1.  O zakwalifikowaniu się na rozmowę kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie.
2. Aplikacje, które wpłyną po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

V. Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem
„Nabór na stanowisko intendenta”  w terminie do 31 sierpnia 2023r. do godz. 14.00
w sekretariacie lub przesłać na adres:
Zespół Szkół nr 18
ul. Hutnicza 89
85-873 Bydgoszcz
Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego akt osobowych.
Dokumenty pozostałych osób będą zniszczone komisyjnie lub można odebrać
w sekretariacie szkoły w terminie 14 dni od dnia zakończenia. Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej.

Informację wytworzył:
Dorota Stolarska
Data wytworzenia:
2023-08-25
Odpowiedzialny:
Data publikacji w BIP:
2023-08-25 15:46:03
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2023-10-26 14:06:19
Liczba odsłon:
841