Stanowisko:
Nauczyciel Informatyki
Miejsce pracy:
Zespół Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2017-08-28 15:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ NR 25 MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

W BYDGOSZCZY

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO

NAUCZYCIELA INFORMATYKI

Dane podstawowe

  1. Nazwa stanowiska pracy:   nauczyciel informatyki
  2. Wymiar zatrudnienia :        15/18 etatu
  3. Okres zatrudnienia :            od 01 września 2017r.  do  31 sierpnia 2018r.

                                                         ( umowa na czas określony)

Wymagania kwalifikacyjne

  1. Wykształcenie: wyższe magisterskie -  kierunek informatyka

Wymagania dodatkowe

  1. Komunikatywność.
  2. Sumienność.
  3. Dyspozycyjność.
  4. Dobra opinia.
  5. Niekaralność.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku

  1. Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa.
  2. Dokładne wykonywanie powierzonych zadań wynikających z zakresu obowiązków.
  3. Utrzymywanie dobrych stosunków ze współpracownikami.

Wymagane dokumenty

  1. List motywacyjny.
  2. CV z dokładnym opisem przebiegu pracy.
  3. Kserokopie świadectw pracy.
  4. Oświadczenie o niekaralności.
  5. Dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Uwagi dodatkowe:

  • Kandydat do zatrudnienia na wolnym stanowisku pracy wyłoniony w wyniku niniejszego naboru zostanie niezwłocznie skierowany do lekarza medycyny pracy celem uzyskania zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań  zdrowotnych do zajmowanego stanowiska.
  • Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny i CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002 nr 101, poz. 926 ze zm.)
  • Warunkiem dopuszczenia kandydata do udziału w dalszym postępowaniu konkursowym jest spełnienie przez niego wymogów formalnych.

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Zespołu Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy ul. Adama Czartoryskiego 18 w terminie do dnia 28.08.2017r.-                            do godz. 15:00 z dopiskiem na zamkniętej kopercie „Oferta pracy na stanowisko nauczyciela informatyki”.

Rozmowy z kandydatami wyłonionymi przez komisję odbędą się po przeprowadzeniu analizy złożonych dokumentów.

Wyłonieni kandydaci zostaną poinformowani o terminie rozmowy telefonicznie- na numer wskazany do kontaktu w złożonej dokumentacji.

Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej- www.bip.oswiata.bydgoszcz.pl oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Zespołu Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 52 322-62-12,  697-911-675

Informację wytworzył:
Elżbieta Wiśniewska - Kunter
Data wytworzenia:
2017-08-23
Odpowiedzialny:
Wprowadził do BIP:
Robert Woźniak
Data publikacji w BIP:
2017-08-23 11:28:48
Liczba odsłon:
1183