Stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy:
Zespół Szkół nr 29 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2020-07-31 12:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

DYREKTOR  ZESPOŁU SZKÓŁ  NR 29 W BYDGOSZCZY OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO:

STARSZY REFERENT

I.

1. Miejsce  wykonywania pracy: Zespół  Szkół nr 29 w Bydgoszczy ul. Słoneczna  26

2. Wymiar etatu: pełen etat

3. Forma zatrudnienia: umowa na czas określony   z możliwością przedłużenia

II. Do składania ofert może przystąpić osoba, która  spełnia poniższe wymagania.

1.      Wymagania niezbędne:

1)     Posiada obywatelstwo polskie

2)     Wykształcenie co najmniej średnie

3)     Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

4)     Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe)

2.      Wymagania dodatkowe:

1)     Wysoka kultura osobista,

2)     Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność

3)     Dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność, dokładność  i terminowość

III. Zakres obowiązków na stanowisku starszy referent

  1. Przestrzeganie regulaminu pracy i przepisów bhp.
  2. Prowadzenie na bieżąco i zgodnie  z przepisami dokumentów takich jak: księga uczniów, ewidencja uczniów i inne.
  3. Kompleksowa obsługa pracy  biura i kulturalne przyjmowanie interesantów.
  4. Obsługa urządzeń biurowych.
  5. Przyjmowanie i wysyłanie przesyłek pocztowych i kurierskich oraz ich rejestracja.
  6. Prowadzenie i ewidencja dokumentacji i korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  7. Opieka nad dziećmi  podczas wyjść dzieci przedszkolnych i szkolnych poza teren szkoły.
  8. Nadzór nad estetyką i czystością biura.
  9. Współpraca z innymi pracownikami.
  10. Wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb placówki, a zleconych przez bezpośredniego przełożonego  oraz dyrektora placówki.

   IV.  Wymagane dokumenty:

  1. Podanie o przyjęcie na stanowisko objęte naborem.
  2. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej.
  3. Poświadczenia kserokopii dokumentu potwierdzającego obywatelstwo polskie.
  4. Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie.
  5. Kserokopie świadectw pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia,
  6. Oświadczenie o niekaralności,
  7. Kwestionariusz osobowy
  8. Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych  (zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu   takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( 4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy UE PL) w celu przeprowadzenia naboru  na stanowisko starszy referent.

Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Zgodnie z art.13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.(RODO), informujemy, że Administratorem danych jest Zespół Szkół nr 29 w Bydgoszczy przy ul. Słonecznej 26. Dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji ZS nr 29 postępuje zgodnie z przepisami prawa  określonymi w art.22 § 1 w KP i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych tymi przepisami, czyli :

1)     imię i nazwisko, 2) imiona rodziców, 3) datę urodzenia, 4) miejsce zamieszkania – adres do korespondencji, 5)wykształcenie, 6) przebieg dotychczasowego wykształcenia.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, ich usunięcie lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. Pani/Panu dane osobowe będą  przechowywane  do momentu zakończenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa urzędu Ochrony Danych Osobowych, która jest  polskim organem nadzorczym w/s Zespołu Szkół nr 29 , który  wszedł w posiadanie danych osobowych z chwilą dostarczenia ich przez kandydata na pracownika. Posiadane dane nie służą profilowaniu. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy  kierować na adres Zespołu Szkół nr 29, ul. Słoneczna 26, 85-348 Bydgoszcz.

V . Termin i miejsce składania ofert.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem:

Nabór na stanowisko starszy referent  w Zespole Szkół nr 29 w Bydgoszczy” w terminie  do 31 lipca 2020r. do godziny 12:00 (decyduje data i godzina wpływu) na adres: Zespół Szkół nr 29, ul. Słoneczna 26, 85-348 Bydgoszcz

Dokumenty złożone po terminie  lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Rozmowy z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone po analizie dostarczonych dokumentów.

Wybranie kandydaci zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Zgłoszenia kandydatów  złożone po terminie, niekompletne  lub w inny sposób niż wskazany w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji zostaną dołączone do jego akt osobowych.

Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone lub zwracane na  wniosek zainteresowanych  w terminie 14 dni od dnia zakończenia rekrutacji  - ODBIÓR  TYLKO OSOBISTY

  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Katarzyna Machalińska
    Data wytworzenia:
    2020-07-16
    Wprowadził do BIP:
    Lilianna Dalecka
    Data publikacji w BIP:
    2020-07-16 20:09:36
    Liczba pobrań:
    259
  • Oświadczenie
    rozmiar: 15 kB
    Data wytworzenia:
    2020-07-16
    Data publikacji w BIP:
    2020-07-16 20:10:25
    295
    Data wytworzenia:
    2020-07-16
    Data publikacji w BIP:
    2020-07-16 20:11:06
    297
Data wytworzenia:
2020-07-16
Data publikacji w BIP:
2020-07-16 20:08:32
Liczba odsłon:
2602