Stanowisko:
Sprzątaczka
Miejsce pracy:
Zespół Szkół nr 29 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2023-09-22 13:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

DYREKTOR  ZESPOŁU SZKÓŁ  NR 29 W BYDGOSZCZY OGŁASZA NABÓR

NA STANOWISKO - SPRZĄTACZKA

I.

1. Miejsce  wykonywania pracy : Zespół Szkół ner 29 w Bydgoszczy przy ul. Słonecznej 26

2. Wymiar etatu : pełen etat

3. Forma zatrudnienia: pierwsza umowa na czas określony

II. Do składania ofert może przystąpić osoba, która  spełnia poniższe wymagania.

1.      Wymagania niezbędne:

 - Wykształcenie zawodowe

- Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

-  Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie (kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo, ścigany z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe).

-  Stan zdrowia pozwalający na wykonanie pracy na stanowisku  sprzątaczki- sprawność  fizyczna i ruchowa

2.      Wymagania dodatkowe:

- Wysoki poziom kultury osobistej

- Umiejętność pracy w zespole

- Dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność i dokładność  wykonywanych obowiązków.

4)     Dbanie o czystość i powierzone mienie.

III. Zakres obowiązków na stanowisku woźnej

  1. Codzienne utrzymywanie we wzorowym porządku czystości sal  i innych pomieszczeń przydzielonych do sprzątania  (klatki schodowej, sanitariatów, stołówki, okien)
  2. Dbałość o sprzęt  znajdujący się w placówce
  3. Odpowiedzialność materialna za powierzone mienie,
  4. Kontrola  wejść osób postronnych
  5. Sprawdzenie, po zakończonej pracy, stanu bezpieczeństwa budynku
  6. Natychmiastowe zgłaszanie rożnego rodzaju braków i szkód w sprzątanych pomieszczeniach
  7. Kulturalne traktowanie  wszystkich pracowników, uczniów i rodziców.
  8. Przestrzeganie przepisów bhp, ppoż  oraz dyscypliny pracy,
  9. Przestrzeganie zasad współżycia społecznego,
  10. Prace porządkowe na terenach zielonych wokół szkoły

   IV.  Wymagane dokumenty:

  1. Podanie o przyjęcie na stanowisko objęte naborem.
  2. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej.
  3. Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie.
  4. Kserokopie świadectw pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia,
  5. Oświadczenie o niekaralności,
  6. Kwestionariusz osobowy
  7. Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowyc zawartych w ofercie pracy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) DZ.U.UE.L.2016.119.1,

Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Zgodnie z art.13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO), informujemy, że Administratorem danych jest Zespół Szkół nr 29 w Bydgoszczy przy                    ul. Słonecznej 26. Dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji ZS nr 29 postępuje zgodnie z przepisami prawa  określonymi w art.22 § 1  w KP i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych tymi przepisami, czyli :

1) imię i nazwisko, 2) imiona rodziców, 3) datę urodzenia, 4) miejsce zamieszkania – adres do korespondencji, 5)wykształcenie, 6) przebieg dotychczasowego wykształcenia.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, ich usunięcie lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. Pani/Panu dane osobowe będą  przechowywane  do momentu zakończenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa urzędu Ochrony Danych Osobowych, która jest  polskim organem nadzorczym w/s Zespołu Szkół nr 29 , który  wszedł w posiadanie danych osobowych z chwilą dostarczenia ich przez kandydata na pracownika. Posiadane dane nie służą profilowaniu. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy  kierować na adres Zespołu Szkół nr 29, ul. Słoneczna 26, 85-348 Bydgoszcz.

V . Termin i miejsce składania ofert.

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem:

Nabór na stanowisko   sprzątaczka w Zespole Szkół nr 29 w Bydgoszczy” w terminie  do 22 września 2023 r. do godziny  13:00 (decyduje data i godzina wpływu) na adres: Zespół Szkół nr 29, ul. Słoneczna 26, 85-348 Bydgoszcz, również pocztą elektroniczną zs29@edu.bydgoszcz.pl

Dokumenty złożone po terminie  lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Rozmowy z wybranymi kandydatami zostaną przeprowadzone po analizie dostarczonych dokumentów.

Wybranie kandydaci zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Zgłoszenia kandydatów  złożone po terminie, niekompletne  lub w inny sposób niż wskazany w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji zostaną dołączone do jego akt osobowych.

Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych zostaną komisyjnie zniszczone lub zwracane na  wniosek zainteresowanych  w terminie 14 dni od dnia zakończenia rekrutacji  - ODBIÓR  TYLKO

  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Renata Białecka
    Data wytworzenia:
    2023-09-15
    Wprowadził do BIP:
    Lilianna Dalecka
    Data publikacji w BIP:
    2023-09-15 14:19:08
    Liczba pobrań:
    133
    Data wytworzenia:
    2023-09-15
    110
  • Oświadczenie
    rozmiar: 15 kB
    Data wytworzenia:
    2023-09-15
    126
Data wytworzenia:
2023-09-15
Liczba odsłon:
732