Strona główna
Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy

Nabór do pracy

Stanowisko:
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy:
Zespół Szkół nr 31
Termin składania dokumentów:
2015-09-04 12:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Nazwa stanowiska pracy: pomoc kuchenna
Zespół Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy
Wymiar etatu: ½ etatu
WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE
Wykształcenie: zawodowe,  najlepiej gastronomiczne.
Wymagania niezbędne:
Do sprawnego wykonywania pracy w wyżej wymienionym zawodzie wymagane jest doświadczenie w pracy w kuchni,  książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz dobry stan zdrowia.
Wymagania dodatkowe: brak
Doświadczenie zawodowe:
Dobrze widziane doświadczenie zawodowe
ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU
1.      Współodpowiedzialność za całokształt pracy kuchni szkolnej w tym za:
-stan sanitarno-higieniczny pomieszczeń oraz sprzętu znajdującego
  się w kuchni,
- prawidłowy rozdział posiłków,
-przestrzeganie zasad technologii żywienia,
-wykonywanie prac pomocniczych związanych z przygotowaniem posiłków.
2.      Przestrzeganie systemu HACCP – Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.
3.      Przestrzeganie zasad obowiązujących w kuchni oraz współpraca z innymi pracownikami-kucharka, intendentka.
4.      Wydawanie mleka oraz owoców i warzyw.
5.      Wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb szkoły zgodnie z posiadanymi uprawnieniami oraz umiejętnościami.
Pracownik zobowiązany jest do pracy zgodnie z zasadami BHP.
WYMAGANE DOKUMENTY
1.       List motywacyjny.
2.       CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej.
3.       Oryginał kwestionariusza osobowego.
4.       Kserokopie świadectw pracy (poświadczone za zgodność z oryginałem).
5.       Kserokopie dokumentów (poświadczone za zgodność z oryginałem) potwierdzających kwalifikacje i posiadane wykształcenie zawodowe.
6.       Oświadczenie o niekaralności (osoby, którym zostanie zaproponowana praca
w Zespole Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy będą zobowiązane do dostarczenia zapytania z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie).
7.       Referencje z poprzedniego miejsca pracy.
8.       Aktualne badanie sanitarno-epidemiologiczne.
9.       Inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

  Uwagi dodatkowe:
Kandydat do zatrudnienia na wolnym stanowisku pracy wyłoniony w wyniku niniejszego naboru zostanie niezwłocznie skierowany do lekarza medycyny pracy celem uzyskania zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska.
 Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny oraz CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowyc1458 ze zm.).
  Warunkiem dopuszczenia kandydata do udziału w dalszym postępowaniu konkursowym jest spełnianie przez niego wymogów formalnych określonych w art. 6 ustawy
o pracownikach samorządowych.

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Zespołu Szkół nr 31 Specjalnych
w Bydgoszczy w terminie do 04 września 2015 roku z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy na stanowisko – pomoc kuchenna
  Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów, nie będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
  Złożonych dokumentów Zespół nie zwraca. Oferty niewykorzystane zostaną komisyjnie zniszczone.
  Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej Zespołu Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Zespołu.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 52 342-01-12

Wynik naboru:

Wybrany kandydat: Natalia Kempa, Bydgoszcz
Uzasadnienie wyboru: Informujemy, iż w wyniku przeprowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko pomoc kuchenna ½ etatu w Zespole Szkół nr 31 Specjalnych
w Bydgoszczy (ogłoszenie o wolnym stanowisku
nr 1/2015) z dnia 24 sierpnia 2015 roku została wybrana Pani Natalia Kempa zamieszkała
w Bydgoszczy.

Pani Natalia Kempa spełniła wymagania stawiane na stanowisku pomocy kuchennej w Zespole Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się wiedzą z zakresu zadań realizowanych przez Zespół Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy oraz znajomością procedur niezbędnych do wykonywania pracy na wyżej wymienionym stanowisku.

Wynik procesu rekrutacji ogłoszono dnia 07 września 2015 roku.
Informację wytworzył:
Małgorzata Sopór
Data wytworzenia:
2015-08-23
Wprowadził do BIP:
Joanna Bross
Data publikacji w BIP:
2015-08-24 12:38:08
Data ostatniej modyfikacji:
2015-09-08 11:03:26
Liczba odsłon:
2037