Stanowisko:
łączone-pomoc nauczyciela i pracownik obsługi
Miejsce pracy:
ZS nr 31 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2016-02-11 12:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Nazwa stanowiska pracy – stanowisko łączone: pomoc  nauczyciela edukacji  wczesnoszkolnej
½ etatu, pracownik obsługi-sprzątaczka  ½ etatu.
Komórka organizacyjna: Zespół Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy
Wymiar etatu:  1etat
WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE
Wykształcenie: średnie
Wymagania niezbędne: do sprawnego wykonywania pracy w wyżej wymienionym zawodzie wymagana jest znajomość tematyki związanej z opieką i wychowaniem dziecka, dobra ogólna sprawność fizyczna i ruchowa. Przydatna jest umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z innymi pracownikami oraz takt, cierpliwość i wyrozumiałość,
doświadczenie w pracy z dziećmi.
Wymagania dodatkowe: znajomość tematyki dotyczącej pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych (w zakresie podstawowym).
Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi  o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Dobrze widziane doświadczenie w pracy jako pomoc nauczyciela.

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU
Jednym z zadań pracownika wynikających z ½ etatu (pomoc nauczyciela) jest praca
z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych (edukacja wczesnoszkolna).
Natomiast druga część etatu dotyczy pracownika obsługi – sprzątaczka. Do sprawnego wykonywania pracy w wyżej wymienionym zawodzie wymagana jest dobra ogólna sprawność fizyczna i ruchowa. Przeciwwskazaniem do pracy są choroby układu kostno-stawowego, układu krążenia, układu oddechowego (rozedma płuc, astma) oraz uczulenie na detergenty. W zawodzie tym potrzebne są przede wszystkim dokładność, sumienność i uczciwość.
Pracownik sam organizuje sobie pracę i ustala kolejność poszczególnych czynności. Osoba ta powinna więc mieć zmysł organizacyjny. Przydatna jest umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi, takt, cierpliwość i wyrozumiałość.

Wymagane dokumenty:
1. List motywacyjny.
2. CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej.
3. Oryginał kwestionariusza osobowego.
4. Kserokopie świadectw pracy (poświadczone za zgodność z oryginałem).
5. Kserokopie dokumentów (poświadczone za zgodność z oryginałem) potwierdzających
    kwalifikacje i wykształcenie
6.Oświadczenie o niekaralności (osoby, którym zostanie zaproponowana praca w Zespole
   Szkół nr 31Specjalnych w Bydgoszczy będą zobowiązane do dostarczenia zapytania
   z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie).
7. Inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Uwagi dodatkowe:
Kandydat do zatrudnienia na wolnym stanowisku pracy wyłoniony w wyniku niniejszego naboru zostanie niezwłocznie skierowany do lekarza medycyny pracy celem uzyskania zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska.
 Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny oraz CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. 1997 nr 223)

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Zespołu Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy w terminie do 11 lutego 2016 roku do godzimy 12.00 z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy na stanowisko - pomoc nauczyciela ½ etatu oraz pracownik obsługi – sprzątaczka ½ etatu”

Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów, nie będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Złożonych dokumentów Zespół nie zwraca. Oferty niewykorzystane zostaną komisyjnie zniszczone.
Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej Zespołu Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Zespołu.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 52 342-01-12

Wynik naboru:

Wybrany kandydat: Joanna Smolińska, Bydgoszcz
Uzasadnienie wyboru: Informujemy, iż w wyniku przeprowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko pomoc nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej – ½ etatu oraz pracownik obsługi ½ etatu w Zespole Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy (ogłoszenie o wolnym stanowisku nr 1/2016) z dnia 02 lutego 2016 roku została wybrana Pani Joanna Smolińska zamieszkała w Bydgoszczy.
Pani Joanna Smolińska spełniła wymagania stawiane na stanowisku.
Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się wiedzą z zakresu zadań realizowanych przez Zespół Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy.
Wynik procesu rekrutacji ogłoszono dnia 12.02.2016 roku.
Informację wytworzył:
Małgorzata Sopór
Data wytworzenia:
2016-02-02
Wprowadził do BIP:
Joanna Bross
Data publikacji w BIP:
2016-02-02 22:00:37
Data ostatniej modyfikacji:
2016-02-21 16:00:05
Liczba odsłon:
2589