Strona główna
Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy

Nabór do pracy

Stanowisko:
pracownik obsługi-sprzątaczka
Miejsce pracy:
Zespół Szkółnr 31 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2016-08-26 12:00
Status naboru:
dokonano wyboru

 Dyrektor Zespołu Szkół  nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

  DANE PODSTAWOWE
1.      Nazwa stanowiska pracy: pracownik obsługi – sprzątaczka.
2.      Komórka organizacyjna: Zespół Szkól nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy
3.      Wymiar etatu: 1 etat
WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE:
     Wykształcenie: zawodowe
     Wymagania niezbędne: Do sprawnego wykonywania pracy w wyżej wymienionym zawodzie wymagana jest  dobra ogólna sprawność fizyczna i ruchowa. Przydatna jest umiejętność pracy
w zespole oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z innymi pracownikami oraz takt, cierpliwość i wyrozumiałość.  Przeciwwskazaniem do pracy są choroby układu kostno-stawowego, układu krążenia, układu oddechowego (rozedma płuc, astma) oraz uczulenie
na detergenty. W zawodzie tym potrzebne są przede wszystkim dokładność, sumienność
i uczciwość. Osoba ta powinna więc mieć dobre poczucie czasu i zmysł organizacyjny.                 Wymagania dodatkowe: brak
      Doświadczenie zawodowe: Dobrze widziane doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku.

ZAKRES ZADAŃ WYKONYWANYCH NA STANOWISKU
Praca na stanowisku obsługi - sprzątaczka. Zadaniem pracownika jest utrzymanie porządku, czystości, właściwego stanu sanitarno-higienicznego oraz dbałość o ogólny wygląd powierzonych jej pieczy pomieszczeń a także terenu wokół budynku szkolnego.

  WYMAGANE DOKUMENTY
1.      List motywacyjny.
2.      CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej.
3.      Oryginał kwestionariusza osobowego.
4.      Kserokopie świadectw pracy (poświadczone za zgodność z oryginałem).
5.      Kserokopie dokumentów (poświadczone za zgodność z oryginałem) potwierdzających
         wykształcenie.
6.      Oświadczenie o niekaralności (osoby, którym zostanie zaproponowana praca
         w Zespole Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy będą zobowiązane do dostarczenia
         zapytania z Krajowego Rejestru Karnego o niekaralności za przestępstwo popełnione
         umyślnie).

        Uwagi dodatkowe:
  Kandydat do zatrudnienia na wolnym stanowisku pracy wyłoniony w wyniku niniejszego naboru zostanie niezwłocznie skierowany do lekarza medycyny pracy celem uzyskania zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do zajmowanego stanowiska.

  Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny oraz CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. 1997 nr 223, poz. 1458 ze zm.).

  Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Zespołu Szkół nr 31 Specjalnych
w Bydgoszczy w terminie do  26 sierpnia 2016 roku do godzimy 12.00 z dopiskiem na kopercie „Oferta pracy na stanowisko -  pracownik obsługi – sprzątaczka 1/1 etatu”

 Zgłoszenia kandydatów złożone po terminie, w inny sposób niż określony w ogłoszeniu, bez kompletu wymaganych dokumentów, nie będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.
Złożonych dokumentów Zespół nie zwraca. Oferty niewykorzystane zostaną komisyjnie zniszczone.
  Informacja o wynikach rekrutacji zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej Zespołu Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy oraz na tablicy informacyjnej w siedzibie Zespołu.
 Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 52 342-01-12

Wynik naboru:

Wybrany kandydat: Ewa Barciszewska, Bydgoszcz
Uzasadnienie wyboru: W wyniku przeprowadzonego procesu rekrutacji na stanowisko pracownik obsługi-sprzątaczka w Zespole Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy (ogłoszenie o wolnym stanowisku nr 2/2016) z dnia 21 sierpnia 2016 roku została wybrana Pani Ewa Barciszewska zamieszkała w Bydgoszczy.
Kandydatka spełniła wymagania stawiane na stanowisku pracownik obsługi – sprzątaczka w Zespole Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy.
Informację wytworzył:
Małgorzata Sopór
Data wytworzenia:
2016-08-20
Wprowadził do BIP:
Joanna Bross
Data publikacji w BIP:
2016-08-21 15:50:15
Data ostatniej modyfikacji:
2016-09-01 14:21:58
Liczba odsłon:
1036