Stanowisko:
kucharz/kucharka
Miejsce pracy:
Zespół Szkół nr 32 w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2021-11-12 12:00
Status naboru:
dokonano wyboru

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO KUCHARZ/KUCHARKA

Dyrektor Zespołu Szkół nr 32 w Bydgoszczy

ogłasza nabór na stanowisko: kucharz/ kucharka

 1. Adres jednostki:

Zespół Szkół nr 32
ul. Krucza 5a,

85-308 Bydgoszcz
tel. 52 373 25 30
e-mail: zs32@edu.bydgoszcz.pl

2. Warunki zatrudnienia:

wymiar zatrudnienia: 1 etat (40h)

forma zatrudnienia: umowa o pracę od 01.12.2021 r. na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

3. Wymagania niezbędne:

a)   Wykształcenie co najmniej zawodowe

b)   Obywatelstwo polskie,

c)    Ma pełną zdolność do czynności prawnych,

d)   Nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie,

e)   Stan zdrowia kandydata pozwala na wykonywanie prac związanych ze stanowiskiem kucharki.

f)    Kandydat jest osobą sumienną i dokładną, dbającą o czystość i powierzone mienie

4. Wymagania dodatkowe:

  1. dyspozycyjność
  2. doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku, preferowane - praca w stołówce szkolnej,;
  3. pożądane cechy kandydata: sumienność, komunikatywność  i umiejętność pracy w zespole, właściwa postawa etyczna, dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków

5. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku obejmuje przede wszystkim:

  1. Przygotowanie produktów zgodnie z zasadami higieny obowiązującymi w placówkach żywienia zbiorowego.
  2. Właściwe przygotowywanie posiłków zgodnie z normami żywienia.
  3. Współudział w sporządzeniu jadłospisu (przy udziale szefa kuchni i intendentki).
  4. Racjonalne wykorzystywanie produktów pobranych z magazynu do przygotowywania posiłków.
  5. Stała dbałość o urozmaicanie i estetykę wydawanych posiłków.
  6. Utrzymanie w należytej czystości kuchni oraz przyległych pomieszczeń.
  7. Przestrzeganie zasad higieny, czystości naczyń i sprzętu kuchennego oraz służbowej odzieży osobistej.
  8. Przygotowywanie pomieszczeń kuchni do remontów oraz sprzątanie po ich zakończeniu,
  9. Codzienne opisywanie i przechowywanie próbek żywności,
  10. Przestrzeganie dyscypliny pracy, zasad HACCAP, przepisów bhp oraz przepisów p.poż.
  11. Pomoc przy rozładowywaniu i uporządkowaniu towaru dla stołówki,
  12. Kultura obsługi dzieci i pracowników szkoły korzystających ze stołówki.
  13. Wykonywanie różnych prac zleconych przez dyrektora i pracowników Sanepidu.

6. Wymagane dokumenty:

  1. CV,
  2. list motywacyjny,
  3. kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  4. kserokopie świadectw pracy potwierdzające przebieg zatrudnienia,
  5. oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  6. oświadczenie kandydata o niekaralności i o pełnej zdolności do czynności prawnych,
  7. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
  8. oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku.

7. Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta pracy na stanowisko: kucharz” w sekretariacie Zespołu Szkół nr 32 do dnia 12. 11. 2021 r. do godz. 1200.
Oferty można składać każdego dnia w godzinach 8:00 - 15:00.

8. Dodatkowe  informacje:

Wybrani kandydaci zostaną telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Oferty otrzymane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej BIP.

Dokumenty kandydatów niezakwalifikowanych na wyżej wymienione stanowisko zostaną komisyjnie zniszczone.

Wynik naboru:

Dokonano wyboru: Barbara Jagielska

  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Beata Mazur
    Data wytworzenia:
    2021-10-26
    Wprowadził do BIP:
    Beata Mazur
    Data publikacji w BIP:
    2021-10-26 08:45:15
    Liczba pobrań:
    189
    Beata Mazur
    Data wytworzenia:
    2021-10-26
    Wprowadził do BIP:
    Beata Mazur
    187
Informację wytworzył:
Beata Mazur
Data wytworzenia:
2021-10-26
Odpowiedzialny:
Beata Mazur
Wprowadził do BIP:
Beata Mazur
Modyfikował:
Beata Mazur