Stanowisko:
starszy portier
Miejsce pracy:
Zespół Szkół Budowlanych
Termin składania dokumentów:
2018-12-12 14:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko pracownika obsługi: starszy portier

Adres jednostki:

ul. Pestalozziego 18

85-95    Bydgoszcz

I. Wymiar zatrudnienia: pełen etat, praca 3-zmianowa

umowa naokres próbny z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony.

II. Wymagania związane ze stanowiskiem:

Niezbędne:

a) wykształcenie zawodowe,

b) obywatelstwo polskie,

c) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie w pełni z praw publicznych,

d) niekaralność,

e) dyspozycyjność, sumienność, dokładność,

f)  odpowiedzialność za realizację zadań,

g) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienia na w/w stanowisku.

2. Dodatkowe:

a) wysoki poziom kultury osobistej,

b) łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

c) umiejętność pracy w zespole,

d) brak nałogów.

III. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a)Znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i instrukcji w zakresie wynikającym z realizacji zadań i obowiązków służbowych: przepisów Regulaminu pracy, Bhp, przepisów przeciwpożarowych.

b) Sprawowanie dozoru obiektu, wydawanie i ewidencjonowanie kluczy do pomieszczeń, prowadzenie ewidencji wchodzących do obiektu.

c) Wykonywanie czynności gospodarczych.

d) Inne zadania zlecone przez przełożonego.

IV. Wymagane dokumenty:

a) CV - życiorys,

b) List motywacyjny,

c) Kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,

d) Kopia dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej,

c) Oświadczenie o niekaralności,

d) Kopie dokumentów potwierdzających inne kwalifikacje zawodowe bądź umiejętności,

e) Życiorys/cv powinien być podpisany i opatrzony klauzulą  ,,wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)’’.

V. Termin i miejsce składania dokumentów:

- wymagane dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły (pokój nr 8) w Zespole Szkół Budowlanych, ul. Pestalozziego 18 w godzinach 8:00 -14:00 do 12 grudnia 2018r.

- dokumenty po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane,

- dokumenty należy złożyć w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na stanowisko pracownika obsługi – starszy portier”,

- oferty osób, które nie zakwalifikują się na stanowisko zostaną zniszczone,

- kandydaci, których dokumenty spełniają wymogi formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomieni o terminie rozmowy telefonicznie.

O terminie przeprowadzenia ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej oraz o wynikach rekrutacji placówka powiadomi telefonicznie.

Termin rozpoczęcia pracy 28.12.2018r.

Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych w procesie rekrutacji

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO), informujemy, że Administratorem danych jest Zespół Szkół Budowlanych w Bydgoszczy, ul. Pestalozziego 18. Dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że w procesie rekrutacji Zespół Szkół Budowlanych postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi w art. 221 w KP i prosi wyłącznie o przekazanie danych osobowych określonych tymi przepisami. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, który jest polskim organem nadzorczym w/s ochrony danych osobowych. ZSB w Bydgoszczy wszedł w posiadanie danych osobowych
 z chwilą dostarczenia ich przez kandydata na pracownika. Posiadane dane nie służą profilowaniu. Wszelkie wnioski i zapytania prosimy kierować na adres: kontakt@zsb.bydgoszcz.pl.

Wynik naboru:

Wybrany kandydat: Marek Matuszewski

Wybrany kandydat spelnia wymagania wyszczególnione w ogtoszeniu o naborze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej w/w wykazal się dużą znajomościq zagadnień merytorycznych zwiazanych z wykonywaniem zadań na stanowisku starszy portier.

  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Magdalena Popielewska
    Data wytworzenia:
    2018-11-23
    Wprowadził do BIP:
    Beata Polasik
    Data publikacji w BIP:
    2018-11-23 12:54:10
    Liczba pobrań:
    112
    Data wytworzenia:
    2018-11-23
    78
Data wytworzenia:
2018-11-23
Odpowiedzialny:
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2019-06-03 12:44:50
Liczba odsłon:
788