Stanowisko:
POMOC KUCHENNA
Miejsce pracy:
Internat ZSD
Termin składania dokumentów:
2018-10-26 14:00
Status naboru:
nie dokonano wyboru

Dyrektor Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy

ogłasza nabór na stanowisko: POMOC KUCHENNA w INTERNACIE ZSD

Wymiar czasu pracy: 0,5 etatu, czas określony

Wymogi związane ze stanowiskiem:

Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

  1. posiada obywatelstwo polskie,

  2. posiada wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe,

  3. posiada doświadczenie na podobnym stanowisku,

  4. posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych,

  5. nie była karana za przestępstwo popełnione umyślne,

  6. nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne lub postępowanie
    o ubezwłasnowolnienie,

  7. spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku kucharz (dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna), aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Wymagania dodatkowe:

  1. dyspozycyjność,

  2. doświadczenie zawodowe w żywieniu zbiorowym,

  3. umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,

  4. poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (umiejętność zarządzania czasem, sumienność, dokładność),

  5. wysoki poziom kultury osobistej.

Zakres obowiązków wykonywanych na stanowisku:

  1. pomoc przy procesach technologicznych w kuchni,

  2. przygotowywanie surowców do produkcji posiłków,

  3. porcjowanie i wydawanie posiłków,

  4. mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych

  5. opłukiwanie i wyparzanie naczyń po posiłkach,

  6. wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika Internatu oraz Specjalistę
    ds. administracyjnych (Intendenta),

Warunki pracy na danym stanowisku:

  1. praca zmianowa zgodnie z harmonogramem -  dwie zmiany, w zależności od potrzeb praca
    w weekendy (podstawowy czas pracy 8 godz., 5 dni w tygodniu),

  2. praca w budynku Internatu ZSD,

Wymagane dokumenty:

  1. CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,

  2. kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje,

  3. kserokopie świadectw pracy potwierdzających przebieg pracy zawodowej,

  4. oświadczenie kandydata:

  • posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z praw publicznych,

  • że, nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne
    przestępstwo skarbowe,

  • że, nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne
    lub o ubezwłasnowolnienie,

  1. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych ofercie pracy zgodnie z RODO.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Życiorys (CV) powinien być podpisany i opatrzony klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy,
ul. Toruńska 44, 85-023 Bydgoszcz, w zamkniętych kopertach z podanym adresem do korespondencji wraz z dopiskiem „Nabór na stanowisko pomoc kuchenna”, w terminie do 26.10.2018r., do godz. 14.00. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu, lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.

Wybrani kandydaci zostaną telefonicznie  powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej http://bip.edu.bydgoszcz.pl/zsd/

Oferty otrzymane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Dokumenty aplikacyjne kandydatów niezatrudnionych podlegać będą zniszczeniu po upływie trzech miesięcy od dnia ogłoszenia wyniku naboru.
  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Ilona Chilicka
    Data wytworzenia:
    2018-09-27
    Wprowadził do BIP:
    Robert Kiełkowski
    Data publikacji w BIP:
    2018-09-27 12:20:41
    Liczba pobrań:
    339
Data wytworzenia:
2018-09-27
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2018-12-06 16:32:09
Liczba odsłon:
6579