Stanowisko:
nabór na stanowisko: SPRZĄTACZKA
Miejsce pracy:
Zespół Szkół Drzewnych
Termin składania dokumentów:
2022-06-15 14:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy

ogłasza nabór na stanowisko:

SPRZĄTACZKA

Wymiar czasu pracy:

pełen etat, umowa na czas określony 3-mc od dnia 01.09.2022 r., z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony

Wymogi związane ze stanowiskiem:

 Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:

a)       posiada obywatelstwo polskie,

b)       posiada wykształcenie minimum podstawowe,

c)       posiada doświadczenie na podobnym stanowisku,

d)       posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych,

e)       nie była karana za przestępstwo popełnione umyślne,

f)        nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne lub postępowanie
o ubezwłasnowolnienie,

g)       spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku sprzątaczki (dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna).

Wymagania dodatkowe:

a)       dyspozycyjność (praca zmianowa - dwie zmiany),

b)       znajomość metod i technik sprzątania,

c)       umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,

d)       poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (terminowość, sumienność, dokładność),

e)       wysoki poziom kultury osobistej.

Zakres obowiązków wykonywanych na stanowisku:

a)       przestrzeganie ustalonego porządku i regulaminu pracy, przepisów bhp, przeciwpożarowych, tajemnicy służbowej, oraz norm i zasad zawartych w regulaminach oraz zarządzeniach wewnętrznych dyrektora szkoły,

b)       utrzymanie we wzorowym porządku i czystości powierzonego rejonu,

c)       wykonywanie innych czynności związanych z funkcjonowaniem szkoły, np.: opieka nad szatnią;

d)       dbałość o mienie szkoły oraz powierzony sprzęt przeznaczony do utrzymania czystości pomieszczeń,

e)       właściwe przechowywanie i zabezpieczenie środków czystości i środków higienicznych,
po zakończeniu czynności sprzątania,

f)        wykonywanie prac okresowych (przerwy świąteczne, ferie zimowe i letnie), m.in.: sprzątanie
po remontach, mycie okien, pastowanie i froterowanie podłóg, itp.

g)       wykonywanie innych zadań zleconych przez Kierownika ds. gospodarczych.

Warunki pracy na danym stanowisku:

a)       8 godz. czas pracy, 5 dni w tygodniu

b)       praca zmianowa, zgodnie z harmonogramem

c)       praca w głównym budynku szkoły – 2 piętra, bez widy

Wymagane dokumenty:

a)       CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,

b)       kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje,

c)       kserokopie świadectw pracy potwierdzających przebieg pracy zawodowej,

d)       oświadczenie kandydata:

-       posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z praw publicznych,

-       że, nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne
przestępstwo skarbowe,

-       że, nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne
lub o ubezwłasnowolnienie,

e)       oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych ofercie pracy zgodnie z RODO.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Życiorys (CV) powinien być podpisany i opatrzony klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy,
ul. Toruńska 44, 85-023 Bydgoszcz, w zamkniętych kopertach z podanym adresem do korespondencji wraz z dopiskiem „Nabór na stanowisko pomoc kuchenna”, w terminie do 15.06.2022r.,
do godz. 14.00
. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu, lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.

Wybrani kandydaci zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej http://bip.edu.bydgoszcz.pl/zsd/

Oferty otrzymane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.

Dokumenty aplikacyjne kandydatów niezatrudnionych podlegać będą zniszczeniu po upływie trzech miesięcy od dnia ogłoszenia wyniku naboru.
  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Ilona Chilicka
    Data wytworzenia:
    2022-05-20
    Wprowadził do BIP:
    Robert Kiełkowski
    Data publikacji w BIP:
    2022-05-20 15:30:54
    Liczba pobrań:
    134
  • oświadczenie
    rozmiar: 96 kB
    Data wytworzenia:
    2022-05-20
    129
    Data wytworzenia:
    2022-05-20
    133
Data wytworzenia:
2022-05-20
Odpowiedzialny:
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2022-09-05 13:10:26
Liczba odsłon:
639