Stanowisko:
KONSERWATOR - pełen etat, umowa na zastępstwo
Miejsce pracy:
Zespół Szkół Drzewnych
Termin składania dokumentów:
2022-09-09 12:00
Status naboru:
w toku (minął termin składania dokumentów)

Dyrektor Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko:
KONSERWATOR

Wymiar czasu pracy:
pełen etat, umowa na zastępstwo

Wymogi związane ze stanowiskiem:

Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:
a) posiada obywatelstwo polskie,
b) posiada wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub pokrewne,
c) posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych,
d) nie była karana za przestępstwo popełnione umyślne,
e) nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne lub postępowanie
o ubezwłasnowolnienie,
f) spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku starszy woźny

Wymagania dodatkowe:
a) doświadczenie na podobnym stanowisku,
b) posiada uprawnienia spawalnicze,
c) posiada wiedzę i umiejętności z zakresu hydrauliki,
d) posiada wiedzę i umiejętności z zakresu robót wykończeniowych,
e) posiada wiedzę i umiejętności z zakresu prac ślusarskich,
f) dyspozycyjność,
g) umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
h) poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (umiejętność zarządzania czasem, sumienność, dokładność).

Zakres obowiązków wykonywanych na stanowisku:

a) naprawa i konserwacja obrabiarek do drewna (smarowanie, przeglądy okresowe, wymiana łożysk),
b) wykonywanie prac ślusarskich, w tym spawanie elementów,
c) wykonywanie prac remontowych,
d) wykonywanie prac gospodarczych (m.in. wewnątrz i na zewnątrz budynku, dbanie o tereny zielone przy budynku, itp.)
e) wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora szkoły, kierownika warsztatów szkolnych
i kierownika gospodarczego.

Warunki pracy na danym stanowisku:

a) praca jednozmianowa ,od poniedziałku do piątku, 40 godz. tygodniowo.

V. Wymagane dokumenty:

a) CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
b) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje,
c) kserokopie świadectw pracy potwierdzających przebieg pracy zawodowej,
d) oświadczenie kandydata:
 posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z praw publicznych,
 że, nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
 że, nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne
lub o ubezwłasnowolnienie,

e) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych ofercie pracy zgodnie z RODO: ”Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 ze zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych”
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na stanowisko KONSERWATOR w Zespole Szkół Drzewnych w Bydgoszczy” w terminie do 02.09.2022r.
o godziny 12:00 w sekretariacie szkoły: Bydgoszcz, ul Toruńska 44 lub przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: ZSD@edu.bydgoszcz.pl
Inne informacje:
1. O zakwalifikowaniu się na rozmowę kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.
2. Oferty złożone po terminie lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego akt osobowych.
Dokumenty pozostałych osób będą zniszczone komisyjnie w terminie trzech miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji.

  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Ilona Chilicka
    Data wytworzenia:
    2022-08-25
    Wprowadził do BIP:
    Robert Kiełkowski
    Data publikacji w BIP:
    2022-08-25 15:07:03
    Liczba pobrań:
    148
  • Oświadczenie
    rozmiar: 240 kB
    Data wytworzenia:
    2022-08-25
    106
    Data wytworzenia:
    2022-08-25
    93
Data wytworzenia:
2022-08-25
Odpowiedzialny:
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2022-09-05 13:06:06
Liczba odsłon:
342