Strona główna
Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy

Nabór do pracy

Stanowisko:
STARSZY SZATNIARZ
Miejsce pracy:
Zespół Szkół Drzewnych
Termin składania dokumentów:
2022-12-09 14:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy
ogłasza nabór na stanowisko:

Wymiar czasu pracy:
pełen etat, umowa na czas określony 3-mc od dnia 02.01.2023r., z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony

Wymogi związane ze stanowiskiem:

Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:
posiada obywatelstwo polskie,
posiada wykształcenie minimum podstawowe,
posiada doświadczenie na podobnym stanowisku,
posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych,
nie była karana za przestępstwo popełnione umyślne,
nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne lub postępowanie
o ubezwłasnowolnienie,
spełnia warunki zdrowotne niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku starszy szatniarz (dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna).

Wymagania dodatkowe:
dyspozycyjność (praca zmianowa - dwie zmiany),
znajomość metod i technik sprzątania,
umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (terminowość, sumienność, dokładność),
wysoki poziom kultury osobistej.

Zakres obowiązków wykonywanych na stanowisku:

przestrzeganie ustalonego porządku i regulaminu pracy, przepisów bhp, przeciwpożarowych, tajemnicy służbowej, oraz norm i zasad zawartych w regulaminach oraz zarządzeniach wewnętrznych dyrektora szkoły,
piecza nad bezpieczeństwem budynku i całością sprzętu,
dozór budynku, ochrona mienia i osób przebywających za pomocą monitoringu,
wydawanie i przyjmowanie kluczy od pracowników,
wydawanie poczty i wywieszanie wewnętrznych ogłoszeń,
obsługa centrali telefonicznej,
sprzątanie wyznaczonego terenu wewnątrz i na zewnątrz budynku, dbanie o tereny zielone przy budynku, itp.
właściwe przechowywanie i zabezpieczenie środków czystości i środków higienicznych,
po zakończeniu czynności sprzątania,
wykonywanie prac okresowych (przerwy świąteczne, ferie zimowe i letnie), m.in.: sprzątanie
po remontach, mycie okien, pastowanie i froterowanie podłóg, itp.
wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora, Kierownika warsztatów szkolnych/ Kierownika ds. gospodarczych.

Warunki pracy na danym stanowisku:
8 godz. czas pracy, 5 dni w tygodniu
praca zmianowa, zgodnie z harmonogramem
praca w budynku warsztatów szkolnych

Wymagane dokumenty:
CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,

kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje,

kserokopie świadectw pracy potwierdzających przebieg pracy zawodowej,

oświadczenie kandydata:
posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z praw publicznych, że, nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, że, nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne lub o ubezwłasnowolnienie,
oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych ofercie pracy zgodnie z RODO.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Życiorys (CV) powinien być podpisany i opatrzony klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dokumenty należy składać osobiście w sekretariacie Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy,
ul. Toruńska 44, 85-023 Bydgoszcz, w zamkniętych kopertach z podanym adresem do korespondencji wraz z dopiskiem „Nabór na stanowisko starszy szatniarz”, w terminie do 09.12.2022r., do godz. 14.00. Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu, lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.

Wybrani kandydaci zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej http://bip.edu.bydgoszcz.pl/zsd/
Oferty otrzymane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane.
Dokumenty aplikacyjne kandydatów niezatrudnionych podlegać będą zniszczeniu po upływie trzech miesięcy od dnia ogłoszenia wyniku naboru.

Informację wytworzył:
Ilona Chilicka
Data wytworzenia:
2022-11-23
Odpowiedzialny:
Wprowadził do BIP:
Robert Kiełkowski
Data publikacji w BIP:
2022-11-23 18:47:16
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2023-06-13 08:50:35
Liczba odsłon:
807