Stanowisko:
SAMODZIELNY REFERENT
Miejsce pracy:
Zespół Szkół Drzewnych w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2023-01-31 12:00
Status naboru:
unieważniony

Dyrektor Zespołu Szkół Drzewnych w Bydgoszczy ogłasza nabór na stanowisko: SAMODZIELNY REFERENT

Wymiar czasu pracy: pełen etat, umowa na zastępstwo

Wymogi związane ze stanowiskiem:

Do składania ofert może przystąpić osoba, która spełnia następujące wymagania:
a) posiada obywatelstwo polskie,
b) posiada wykształcenie minimum średnie,
c) posiada co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w placówkach oświatowych/ jednostkach samorządu terytorialnego,
d) posiada pełną zdolność do czynności prawnych i korzysta z praw publicznych,
e) nie była karana za przestępstwo popełnione umyślne,
f) nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne lub postępowanie o ubezwłasnowolnienie.

Wymagania dodatkowe:

a) znajomość programu VULCAN UONET+
b) znajomość Systemu Informacji Oświatowej (SIO)
c) umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
d) poczucie odpowiedzialności za realizację zadań (umiejętność zarządzania czasem, sumienność, dokładność).

Zakres obowiązków wykonywanych na stanowisku:

1. Prowadzenie spraw uczniowskich, w szczególności:
a) prowadzenie ksiąg uczniów,
b) prowadzenie i uaktualnianie list uczniów poszczególnych klas,
c) wydawanie dokumentów uczniom rezygnującym z nauki w szkole,
d) wydawanie i aktualizowanie legitymacji uczniowskich i prowadzenie ich ewidencji.
e) prowadzenie ewidencji uczniowskiej w elektronicznym systemie komputerowym.
2. Zabezpieczanie, przechowywanie i zakup druków ścisłego zarachowania (legitymacje, gilosze świadectw i inne).
3. Wykonywanie powierzonych czynności związanych z rekrutacją uczniów do szkoły.
4. Przygotowywanie zestawień dla systemu informacji oświatowej (SIO).
5. Wysyłanie przesyłek pocztowych i wymiana dokumentów z innymi instytucjami zewnętrznymi (np.: BBFO, UM),
6. Obsługa poczty elektronicznej szkoły (skrzynka pocztowa).
7. Obsługa bieżąca spraw klientów szkoły.
8. Wykonywanie innych czynności i zadań podyktowanych sytuacją organizacyjną
i funkcjonowaniem szkoły, warsztatów i internatu oraz zleconych na bieżąco przez dyrektora.

Warunki pracy na danym stanowisku:

a) praca jednozmianowa ,od poniedziałku do piątku, 40 godz. tygodniowo.

Wymagane dokumenty:

a) CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,
b) kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje,
c) kserokopie świadectw pracy potwierdzających przebieg pracy zawodowej,
d) oświadczenie kandydata:
 posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z praw publicznych,
 że, nie był karany za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
 że, nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne, skarbowe, dyscyplinarne lub o ubezwłasnowolnienie,

e) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych ofercie pracy zgodnie z RODO: ”Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 ze zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych ” i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Nabór na stanowisko SAMODZIELNY REFERENT w Zespole Szkół Drzewnych w Bydgoszczy” w terminie
do 31.01.2023r. o godziny 12:00 w sekretariacie szkoły: Bydgoszcz, ul Toruńska 44 lub przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: ZSD@edu.bydgoszcz.pl

Inne informacje:
1. O zakwalifikowaniu się na rozmowę kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.
2. Oferty złożone po terminie lub niekompletne, nie będą rozpatrywane.

Dokumenty kandydata, który zostanie wyłoniony w procesie rekrutacji dołącza się do jego akt osobowych.
Dokumenty pozostałych osób będą zniszczone komisyjnie w terminie trzech miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji.

  • Załączniki
  • Informację wytworzył:
    Ilona Chilicka
    Data wytworzenia:
    2023-01-18
    Wprowadził do BIP:
    Robert Kiełkowski
    Data publikacji w BIP:
    2023-01-18 17:46:41
    Liczba pobrań:
    154
  • Oświadczenie
    rozmiar: 240 kB
    Data wytworzenia:
    2023-01-18
    108
    Data wytworzenia:
    2023-01-18
    108
Data wytworzenia:
2023-01-18
Odpowiedzialny:
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2023-06-13 08:50:19
Liczba odsłon:
953