Stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy:
Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy
Termin składania dokumentów:
2021-03-31 12:00
Status naboru:
dokonano wyboru

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy ogłasza nabór na wolne stanowisko STARSZEGO REFERENTA,

do  sekretariatu szkoły zaocznej w wymiarze pełnego etatu

(40 godzin tygodniowo)

Wymagania niezbędne

 Kandydat posiada:
- wykształcenie wyższe o specjalności umożliwiającej wykonywanie zadań na tym stanowisku lub wykształcenie średnie i co najmniej 2 letni staż pracy.
- nie był prawomocnie skazany za przestępstwa przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych i samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karno – skarbowe,
- pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z praw publicznych.

Wymagania dodatkowe:
- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- biegła obsługa komputera (znajomość programów Vulcan, Microsoft Excel, Word, korzystanie z sieci Internet, poczty elektronicznej)

- co najmniej roczne doświadczenie pracy w placówkach oświatowych,
- komunikatywność, skrupulatność, dokładność, bardzo dobre zdolności organizacyjne.

Przewidywany zakres obowiązków:
- przyjmowanie wniosków wraz z pełną dokumentacją o przyjęcie do szkoły

- prowadzenie księgi słuchaczy

- prowadzenie dokumentacji słuchaczy

- załatwianie bieżącej korespondencji związanej ze słuchaczami

- przyjmowanie od słuchaczy deklaracji przystąpienia do egzaminu maturalnego

- przyjmowanie od słuchaczy deklaracji przystąpienia do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, sporządzanie dokumentacji przebiegu egzaminu zawodowego

- sprawdzanie miesięcznych rozliczeń godzin nauczycieli

-wprowadzanie danych do SIO i aplikacji obsługującej egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie

- przekazywanie do Wydziału Edukacji, Kuratorium Oświaty i innych instytucji koniecznej dokumentacji szkolnej w formie elektronicznej lub osobiście

- wykonywanie doraźnych poleceń przełożonych

Zatrudnienie – umowa o pracę na czas określony, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty:
- CV;
- list motywacyjny;
- kopia dokumentu potwierdzającego tożsamość;
- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe;
- kserokopie świadectw pracy potwierdzające przebieg pracy zawodowej;
- oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na w/w stanowisku (w przypadku zatrudnienia zaświadczenie od lekarza medycyny pracy);
- oświadczenie kandydata o niekaralności;

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko starszego referenta;

Termin i miejsce składania dokumentów:
Wymagane dokumenty należy złożyć pocztą lub osobiście w sekretariacie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy przy ul. Gajowej 98 do dnia 31 marca 2021 r. do godz. 12.00.
Dokumenty, które wpłyną po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane. Dokumenty powinny znajdować się w zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata z dopiskiem: „Nabór na stanowisko starszego referenta”.
O terminie dalszego postępowania kandydaci spełniający wymagania zostaną poinformowani telefonicznie.

Wynik naboru:

Po weryfikacji złożonych aplikacji i przeprowadzonych rozmowach kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami, na stanowisko starszego referenta komisyjnie wybrana została Pani Agata Engel.

Informację wytworzył:
Joanna Wójt
Data wytworzenia:
2021-03-12
Odpowiedzialny:
Katarzyna Sobieralska
Wprowadził do BIP:
Roman Wojtkiewicz
Data publikacji w BIP:
2021-03-12 08:29:37
Modyfikował:
Data ostatniej modyfikacji:
2021-04-19 11:10:03
Liczba odsłon:
1738